Wpis z mikrobloga

@robaczek147 w s/v40 diesle to silniki renault, najlepszr to te 95km i ewentualnie dci 102km. Unikaj 90tki, padliniasty osprzęt mimo, że silnik względnie pancerny
S60 to już 2.5tdi pancerny silnik od VW albo 2.4 D5 równie dobry silnik volvo ale jednak bardziej kosztowny jak się coś sypnie.
@robaczek147 lecące uszczelki pod głowicą, ale to nie takie straszne bo jak się zrobi to styka na 200-300kkm.
Problemem wg.mnie największym jest tutaj układ wtryskowy lucasa, jest to jeszcze wtrysk pośredni czyli technologia stricte z lat 60tych. Ani to dynamiczne, ani to ciche ani ekonomiczne. Do pompy znaleźć jakiekolwiek części, uszczelniacze to nie takie hop siup, mechanika który się podejmie regulacji tego ustrojstwa również ze świecą szukać. Miałem takie volvo rok czasu
@drag_op: @admx1: Ok. szukam 95KM. Generalnie to auto będzie mi potrzebne żeby w poniedziałek rano zawiozło mnie 30KM do pracy, a w sobotę odwiozło te 30KM + może raz na jakiś czas gdzieś dalej (plus bagaż). Także jednostka 95KM jest serio wystarczająca.