Wpis z mikrobloga

#polityka #4konserwy #neuropa #protestrezydentow
Ja rozumem, że chcieliby więcej zarabiać. Ja w sumie też bym chciał (chociaż teraz nie narzekam w zasadzie)


Wytłumaczcie mi, skąd 30 letni (chociaż pewnie młodsi tam też są) ma tak duże pojęcie o ekonomii i budżecie państwa, że postulują o 6,8% PKB na służbę zdrowia? Dlaczego 6,8 a nie 6,5%, czy 7%? Albo 6,9%
O ile życzę im, żeby zarabiali jak najwięcej, to uważam, że jest to kolejny protest sprowokowany i sterowany przez kodomitów, a obecność na protestach tych pajaców Frasyniuka i Kijowskiego i ich klakierów tylko kompromituje całą sprawę.
Pic rel.
Miłego poniedziałku.
Pobierz j.....k - #polityka #4konserwy #neuropa #protestrezydentow
Ja rozumem, że chcieliby ...
źródło: comment_2CFgKQtgARYAFS0aNIhxP9Xbfe5Xl8pZ.jpg
  • 32
Ciekawe, że nie proponujesz 5% albo 5,6% tylko same kwoty powyżej magicznej cyfry 6?


@Kempes: Ciekawe gdzie w moim poście wyczytałeś, że ja cokolwiek proponuję? XD Ja pytam o merytorykę oczekiwań. Pytam ponownie. Dlaczego 6,8? Próbowałem znaleźć jakieś dane na temat średniej europejskiej wydatków % PKB na SZ, ale same archiwalne dane. (Niemcy ponad 10%, USA ponad 17%)
@Lord6Infamous ^^
@myrmyrek co z zachodu?
ponieważ tak chciało PiS jeszcze niedawno i


@miki4ever: > spytaj ministra Radziwiłła. To jego postulaty z czasów jak nie był ministrem.

@patool: a to wszystko wyjaśnia - nie śledzę za bardzo pisowskich postulatów ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Dzięki.
@jack-lumberjack Ale dziwne, że wszystkie podane przez ciebie dane przekraczają 6% kiedy nakłady na zdrowie to 4,7% i mogłeś spokojnie podać wartości pomiędzy 5% i 6%. Ja się domyślam dlaczego takie dane dostałeś z partyjnej centrali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ja się domyślam dlaczego takie dane dostałeś z partyjnej centrali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Kempes: zdejmij foliową czapeczkę, bo ci się mózgownica przegrzewa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale dziwne, że wszystkie podane przez ciebie dane przekraczają 6% kiedy nakłady na zdrowie to 4,7%


@Kempes: nie wiedziałem jakie
Pusty śmiech mnie ogarnia na tak słabe trollowanie jak twoje.


@Kempes: I tu dochodzimy to momentu, w którym powinienem zapyta o poziom twojego trolowania. XD

Bo widzisz, mój post był zwykłym pytaniem o sprawę, która mnie interesuje. Miałem nadzieję na merytoryczną odpowiedź. Dostałem ją od @patool , za co mu dziękuję.
Ty zaś nakręciłeś się jak dobry fidget spinner w dłoniach niewyżytego gimnazjalisty, mierząc mnie swoją miarą (trolowania).
Miłego dnia. Z
W@jack-lumberjack

uważam, że jest to kolejny protest sprowokowany i sterowany przez kodomitów, a obecność na protestach tych pajaców Frasyniuka i Kijowskiego i ich klakierów tylko kompromituje całą sprawę.


Nie, ty trollem nie jesteś... I pana żadnego boga w to nie mieszaj bo to ludzka sprawa być głupim tak jak ty.