Wpis z mikrobloga

Mirki, jak wygląda teraz montaż światłowodu od orange?
1,5 miesiąca temu orange kopało światłowody na osiedlu. Mam studzienkę nawet od mojego bloku zrobioną 5 metrów przez trawę. Ale mnie nie podłączyli.
Teraz mam koniec umowy i przy wybraniu adresu bloku obok mam dostępny światłowód 600mb…
Od orange żadnej propozycji w sprawie przedłużenia. Infolinia nie ma żadnych informacji podłączenia światłowodu do mnie. A w salonie się dowiedziałem ze maja zrobić do końca roku, podobno w grudniu, ale Pan podpisze umowę na 24miesiace. Kto w grudniu będzie kopal światłowód?
#neostrada #swiatlowody #orange
  • 6
Ok, na infolinii Netii bez ściemy gość powiedział, że światłowodu nie robią i będzie prędkość taka sama jak Neostrada.
Ale zapomniałem, że jest jeszcze Inea. W Poniedziałek przyjeżdża monter, kable są chyba na klatce schodowej. Zdecydowałem się na 180Mb za 69,99 i 3 miesiące za 0zł.
Dzięki.
@pawullon404: dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Niestety ze względu na ograniczenia techniczne, formalne i finansowe nie w każdym miejscu możemy obecnie podłączyć nasz internet światłowodowy. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli zaoferować Ci naszą usługę i jeszcze skorzystasz z oferty Orange. Pozdrawiamy.