Wpis z mikrobloga

#szosa
Mircy pytałem już dzień czy dwa temu o ten rower ale może ktoś z tagu #wykopcanyonclub mi doradzi. Zastanawiam się by go kupić. Dlaczego ta rama ze zdjęcia jest obrandowana jako Roadlite a nie Canyon? Nie mogę na necie tego nigdzie znaleźć... Może malowana?
Ogólnie rower wydaje się mieć wiele nieoryginalnych części jak np obręcze, które z tyłu już wydają się być wytarte do cna...
Mirki warto to brać? Czy np. dopłacić 1200 zł do nowego Tribana 540?
Pobierz mazaq1 - #szosa 
Mircy pytałem już dzień czy dwa temu o ten rower ale może ktoś z ta...
źródło: comment_LGCBjFpSsfO5QEvL5NbIx8Qn0lvuKToA.jpg
  • 15
@mazaq1: model na rynek szwajcarski, gdzie Canyon nie może używać nazwy Canyon. Zamiast nazwy firmy, jest nazwa modelu.

"Since 1 September 2010 we are not permitted to deliver bikes and accessories under the CANYON brand name to Switzerland due to trademark protection laws. Therefore we offer bikes and accessories exclusively for the Swiss market on our Swiss website www.purecycling.ch. These products are identical to those sold outside Switzerland by Canyon Bicycles
@jackill: dzięki, widzę że w canyonach się specjalizujesz. Czyli rower jeszcze starszy niż myślałem i fabrycznie miał napęd 105. Pewnie kupię, ale ponegocjuję z gościem ;). Dzięki za pomoc!