Wpis z mikrobloga

Siema, czy ktoś mi może wytłumaczyć na czym polega staż kandydacki do klubu ZKS w Warszawie. Obowiązkowe 12 treningów zanim stanie się członkiem, co to właściwie oznacza? Jak wyglądają te treningi (teoria/praktyka), ile kosztują, są w jakiś konkretnych godzinach, czy ustala się je indywidualnie?

Dowiedział bym się u źródła, ale nie odbierają tel.
#bron #strzelectwo #strzelnica #warszawa #pozwolenienabron
tamto-to-tamto - Siema, czy ktoś mi może wytłumaczyć na czym polega staż kandydacki d...

źródło: comment_d9yHyoOeC8og33xRjjfRqwmJUSsoie1N.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@tamto-to-tamto: 12 wizyt podczas kazdej z nich w karcie kandydata instruktor bedzie odznaczac kolejne rodzaje broni. na serio porownaj sobie z innymi klubami i stowarzyszeniami bo sa takie w ktorych czlonkostwo moze okazac sie tansze lub wygodniejsze.
  • Odpowiedz
sa takie w ktorych czlonkostwo moze okazac sie tansze lub wygodniejsze.


@BrzydkiBurak: Np. KS COVER na Warszawiance... członkostwo może nie jest tańsze od ZKSu ale za to w zimie ręce nie sinieją od mrozu, i nie wywija się orłów na oblodzonym torze idąc zmienić tarczę, bo strzelnica w piwnicy, pod basenami się mieści.
Minus taki że nie można strzelać w sufit, bo pociski przebijają się do basenów ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Faktycznie w kontekście tych 12 treningów chyba każde inne rozwiązanie będzie wygodniejsze. Dzięki za info.
@RobertKowalski: Cover, KS Proelia (FSO), AGVO, znajdę coś jeszcze w Warszawie? Legii nie liczę, bo podobno tylko na zaproszenie. Lista klubów na stronie związku jest z 2014 r. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: twój post mnie "olśnił". Do braterstwo.eu zapisałem się dziś, ale tylko do stowarzyszenia kolekcjonerskiego. Przecież mogę zapisać się też do klubu sportowego, papiery mieć od nich (Wrocław), a do egzaminu przygotować się tam gdzie taniej i wygodniej (w Warszawie). Słusznie rozumuje?
  • Odpowiedz
@tamto-to-tamto: Płacisz 100 zł i musisz wykonać 12 strzelań z broni o różnych kalibrach.

Obowiązkowe 12 treningów zanim stanie się członkiem, co to właściwie oznacza? Jak wyglądają te treningi (teoria/praktyka), ile kosztują, są w jakiś konkretnych godzinach, czy ustala się je indywidualnie?

Taki trening wygląda identycznie jak zwykłe strzelanie. Płacisz za ammo, dostajesz instruktora i strzelasz. Pora dowolna, kiedy Ci wygodnie. Jedyna różnica jest taka, że strzelanie zostaje opisane w tabeli
  • Odpowiedz