Wpis z mikrobloga

najbardziej mi się podoba, jak taki typ w służbowej skodzie siedzi mi na bagażniku, widzi, że przede mną jedzie tir i w tej wesołej karawanie wyprzedzamy sznur innych tirów i #!$%@? tymi długimi, żebym co? Zjechał nie wiem gdzie? xD


@Pafnucek: @autowired: Jeden mirek podał na takich sposób: odpuszczasz gaz, czekasz aż wszystkie tiry wyprzedzą cię z prawej, zmieniasz pas na prawy, puszczasz poganiacza.
@mgr_rybak: pamiętam, czasem tak robię ale w tym przypadku było to po prostu niebezpieczne, bo koleś dosłownie siedział mi na bagażniku, odpuszczenie gazu = kolizja na 100% (przy cofaniu nawet tak blisko nie podjeżdżam) myślę żeby kupić sobie atrapę kamerki na tył
@Pafnucek: ostatnio też stałem w mega korku bo wypadek obok był, gość w skodzie przede mną zwolnił tak że z 20 metrów odstepu między nim a poprzedzającym zostało to użyłem klaksonu żeby ruszył ten odwłok bo stwarza większe korki to pan nosacz wystawił rękę przez okno i środkowy palec pokazał -.-
Zawsze to samo powtarzane jest na CB, że korek się zrobił, bo ludzie oglądają. Ale nikomu nie przyszło do głowy, że jak jest kolizja to ludzie zwalniają dla bezpieczeństwa? Przecież to normalne, że nie będę jechał z pełną dozwoloną prędkością w miejscu gdzie są jakieś utrudnienia.


@Notomozemalaanegdotka: Polecam obwodnice Trojmiasta i wyjazd z bodaj dzielnicy Wielki Kack. Na pasie zjazdowym (dosc dlugim zreszta, sporo miejsca) czasem stoi jakies auto na awaryjnych.