Wpis z mikrobloga

Squad Battles. Grasz na zawodowcu ledwo wygrywając mecze? Klasa światowa to jednak dla Ciebie za wysoki poziom? Spróbuj na legendarnym! Serio, normalnie grałem na zawodowcu wygrywając pewnie z 90% meczów, na klasie światowej mi nie szło - wygrywałem może 40% meczów, przy czym za porażki dostawałem +/- 400 pkt więc uznałem że nie ma sensu. #!$%@?łem się i uznałem że j**ać ten tryb, co będę bota bił. No ale zagrałem jeden mecz na legendarnym, zagrałem drugi. Oba wygrałem dominując cały mecz. Od tej pory przegrałem zaledwie 1 z 11 meczów na tym poziomie. Serio jakkolwiek byś sobie nie radził/-a spróbuj na legendarnym, imo łatwiej niż zawodowiec.
#fifa18
  • 3
@SynG: nie ma sensu grać na klasie światowej bo legendarny jest łatwiejszy ale jak masz przegrać to i tak przegrasz, to nie tak że jak parę razy wygrałeś 3:0 to już chwyciłeś EA za nogi i zawsze będziesz wygrywał, mi się zdarzało wygrywać wszystkie cztery mecze na legendarnym, zdarzało mi się nawet wygrywać po 9 z rzędu a czasem jest tak że przegrasz 3 bez żadnych szans nawet na zrobienie akcji,
@SynG: nie no, zawodowiec jest naprawdę bardzo prosty. Nie licząc kilku przypadków ostatnio, to wygrywam na nim bez problemu patrząc jednym okiem na monitor. Legendarny jest o tyle łatwiejsze od klasy światowej, że AI gra mniej defensywnie. Ale czasem jak AI na legendarnym poklepie, to można się tylko przyglądać i liczyć na cud, że nie wpadnie.
@SynG: myslalam, ze jestem totalnym zerem w SB, z nowicjusza/sporadycznie zawodowiec, bo ostatnim przegranym meczu 0:5, przerzucilam sie na klase swiatowa i wygrywam, dopiero teraz przegralam jeden mecz z wlasnej winy i jeden mnie wyrzucilo z serwerow, ale na te 8 czy 10 zagranych mam winrate 80% ;) Fuck logic.