Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie #mirekszukazony

Zgłoszenie z formularza nr 20

Imię: Konrad

Wiek: 24

Miejscowość: Warszawa


Kim jestem

Jestem na ostatnim roku studiów, pracuję w zawodzie branży medycznej. Wypełnia mi to większość czasu, ale lubię to, co robię i chcę być w tym dobry. Mieszkam w Warszawie i łączy mnie z tym miastem coś w rodzaju syndromu sztokholmskiego.


Wygląd

Robię fikołki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 170 cm, 70 kg. Zwykle noszę brodę, czasami zgolę. Włosy raczej krótkie, ale lubię mieć trochę grzywy. Ubieram się zarówno w koszule, jak i w bluzy kangurki, a kiedy trzeba nawet w dres.


Zainteresowania

Jestem raczej domatorem, ale nie piwniczakiem. Cenię jakość a nie ilość znajomości. Za swój jeden z życiowych sukcesów uznaję to, że udało mi się doświadczyć przyjaźni. W klubach nie przebywam, wolę puby z dobrym piwem. Nie #!$%@?ą mnie piwosze-neofici, bo sam jestem jednym z nich. Jakby tego było mało od jakiegoś czasu jestem wegetariańską #!$%@?ą.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Oprócz dokształcania się interesuję się kinem - obejrzę zarówno blockbuster w multiplexie, jak i festiwalowy film z ajzi, a czasem nawet chińską bajkę (sic!). Sporo czytam. Kurt Vonnegut, Mika Waltari i Haruki Murakami to autorzy, których darzę szczególną sympatią. Od dziecka bardzo lubię muzykę i choć moją pierwszą miłością był heavy metal to staram się być otwarty i słucham też dźwięków z zupełnie innej beczki, jak chociażby jazz czy nawet elektronika i rap.

Ostatnio zainteresowałem się trochę buddyzmem.

Aha i prawie zapomniałem o najważniejszym: czasem zbieram ślimaki, które wtargnęły na jezdnię.


Czego oczekuję?

Przede wszystkim musi być dobrym, ciepłym człowiekiem i musimy umieć i mieć o czym ze sobą rozmawiać. Jeśli chodzi o system wartości to powinna reprezentować postawę BYĆ > MIEĆ. Pozerstwo to coś co mnie odrzuca. W sprawach urody nigdy nie miałem ściśle sprecyzowanego typu, ale jestem daleki też od stwierdzenia, że jest to kwestia trzeciorzędna. Mirabelka, która mogłaby skraść moje serce na pewno powinna być zadbana i mnie pociągać.(KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ? xD)


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

7.00 - 7.30 - dziki seks

7.30 - 8.00 - śniadanie z dwoma piwami z browaru Koczkodan

8.00 - 12.00 - przerwa na drzemkę

12.00 - 12.02 - szybki seks

12.02 - 12.57 - zmywanie naczyń po śniadaniu i seksie

12.57 - 21.36 - powtórka powyższych punktów z kolejnymi posiłkami

21.37 - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

21.38 - filmy oraz kolejne 4 piwa z browaru Koczkodan

1.00 - sen


xD


A tak poważnie to nie zastanawiałem się nad tym i nie lubię takich pytań.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Ślub dla ulg podatkowych, a dzieci by móc bezkarnie znowu bawić się klockami LEGO. Co do używek - wszystko jest dla ludzi w granicach rozsądku. Sam mocnych alkoholi nie piję prawie wcale, bo mi nie smakują, 3 razy w życiu zapaliłem marihuanę i zdarzało mi się popalać papierosy (ale nigdy regularnie.


Arka Gdynia #!$%@? Świnia


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem mogą kontaktować się na adres (podajcie numer zgłoszenia): akcjamirekszukazony@gmail.com

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #warszawa
Pobierz
źródło: comment_mmoo39S0JyOFooVYnGfLrOCc5diGqFL8.jpg
  • 4