Wpis z mikrobloga

@cezarysek: prawdopodobnie przekroczył limit jaki sobie wyznaczył producent, ale słyszałem że SSD potrafią chodzić znacznie dłużej(ponad limit, oni je wyznaczali jak SSD dopiero wchodziły, więc trochę w ciemno), to coś jak data ważności konserwy,wpisują dwa lata, bo tak bezpiecznie, ale i po 20 latach ludzie otwierają i są dobre.
Jak nie masz kasy na nowy to trzymaj na nim system, ważne pliki skopiuj do chmury/zewnętrzny dysk, zbieraj na nowy. Tyle godzin
@RoccoBaggins: Backup zrobiony oraz proces zbierania kasy na nowy już rozpocząłem, tylko trochę to kosztować będzie bo nie chcę kupować 256gb a raczej 1gb. To jest PC mojej żony, ja u siebie mam w laptopie 1GB SSD Samsunga Evo 850 i nie narzekam. Tylko no 1gb trochę kosztuje.

Tam jest na szczęście drugi, talerzowy dysk, a na tym jest tylko system także nie jest najgorzej. Plus moja żona jest maniakiem backupów,
@cezarysek: A u mnie ostatnia kobieta jaka się mną interesowała nie miała prawa jazdy. Z technicznych spraw to pytała jak to jest możliwe, by jechać autem i trzymać się swojego pasa, skoro maska zasłania ten biały przerywany pasek po którym się jedzie kołem by jechać prosto, była trzeźwa i całkiem serio gdy pytała. Level 23. Do dziś nie wiem o co jej dokładnie chodziło, miała też inne tego typu pytania, typu