Wpis z mikrobloga

@Veuch: @Rave77: @anonim1133: @sierzchula:
kupiłem ostatnio Lagunę II 1.9dCi (tak wiem... ;)) i typ chyba nic, dosłownie nic przy samochodzie nie robił. Popalone żarówki we wnętrzu, zawieszenie rozklekotane, #!$%@? fotele, zdarta skóra z kierownicy albo sama odpadła, rura dolotu przed EGR pęknięta i zaklejona power tapem, EGR zawalony strasznie, wszystkie świece żarowe spalone, druty z wycieraczek już wyszły, działa tylko szyba kierowcy... niezły cyrk w sumie.
Trochę mi
  • Odpowiedz
@sierzchula: @Rave77: e tam, części tanie jak barszcz do nich bo pełno na szrotach stoi (tak, wiem czemu :D) a że wszystko robię sam to po taniości wychodzi, puki silnik się nie zesra a odpukać pracuje ładnie to będzie dobrze a jak się zesra to szrot. Za kasą którą za nią dałem nie ma co wybrzydzać, auto z 2003 z bdb wyposażeniem i półrocznym OC za 2600zł to żadne pieniądze
  • Odpowiedz
@morghul: Wyjdzie mnie to gówno 3000 na gotowo a sprzedałem Focusa I z 1999 roku za 3500zł (kupionego pół roku wcześniej za 2500) więc jeszcze zostanie ;).
  • Odpowiedz
@morghul: jak sie da to jeszcze tą kartę do uruchamiania sobie skopiuj i nigdy nie wkładaj do spodni, bo to delikatne guano jest i się psuje prędzej czy później
  • Odpowiedz
@morghul: Miałem problem z szybą w Scenicu I ph2 - pękł plastik trzymający szybę do peszla/linki. To bardzo częsty problem i dostępne są zamienniki wykonane z metalu. Ja ze względu na wartość auta wstawiłem w drzwi dechę by szyba sama nie opadała na wybojach.
  • Odpowiedz
@chavez1: wiem, wiem bo właśnie mam jedną. W wolnych chwilach zapoznaję się z tematem. Nowa karta u chinola to stówka albo używka i czip z allegro za kilkanaście PLN do przelutowania, tylko muszę się wczytać jak to ogarnąć od strony programowej, na razie DDT2000 ogarniam a z tego co czytałem ta się nim zrobić dopisanie nowej karty.
  • Odpowiedz
Ja ze względu na wartość auta wstawiłem w drzwi dechę by szyba sama nie opadała na wybojach.


@elmozgo: się jutro okaże, mam zestaw naprawczy i jak ściągnę boczek to wyjdzie co się #!$%@?ło. Podpieranie kołkiem w przednich drzwiach to już imho ekstremalna wiocha, z tyłu jeszcze przejdzie jak się ludzi nie wozi ;)
  • Odpowiedz