Wpis z mikrobloga

1. Jedź na lotnisko
2. Jakiś idiota wjeżdża Ci w dupę na stopie
3. Koleś nie ma ważnego OC
4. Użeraj się o odszkodowanie miesiąc
5. Nie dostań auta zastępczego przez pierwsze 3 tyg. bo sprawa w toku
6. Dostań kasę za auto
7. Strać auto zastępcze
8. Szukaj części do auta nie mając w tym doświadczenia
9. Zamów klapę i zderzak u janusza
10. Janusz koniec końców nie wysyła
11. Zamów u innego Janusza
12. Dostań klapę i zderzak - klapa w gorszym stanie niż poprzednia
13. BRAK PROFITU

14. Kupię kompletną klapę tylną do Laguna 2 Kombi

#motoryzacja #januszebiznesu #samochody #renault #gorzkiezale #oc
  • 15
@InormandyI: te renówki muszą coś mieć w sobie co przyciąga dupo-wjeżdżaczy, dzisiaj scenic stoi na światłach, a tu gościu fiestą hamuje z piskiem i metr za się zatrzymuje, jak zaczarowany, albo sesemesy pisał
@Singularity00:
Niby tak, to była moja pierwsza kolizja i jeszcze nie miałem tego tak ogarniętego.
Dziś wiem, że jeśli ktoś nie ma OC to wszystko pokrywa fundusz w tym auto zastępcze.
BTW ciekawa sprawa była, ponieważ gość kupił samochód, z którego Janusz handlarz wycofał OC pomimo obowiązku sprzedania auta z ważnym OC.
@InormandyI: zawiesiłem się na punkcie czwartym, nie ma u Was w PL takiej opcji ubezpieczenia jak Legal Cover? Ci ludzie tylko czekają aby przy szkodzie parkingowej wypłacić Ci za 'przesunięcie wskazówki na zegarku który wlaśnie miałeś kupić...'? Z własnego doświadczenia wiem, że w trudnych sprawach działają 'cuda', na niemożliwe trzeba trochę poczekać. Jak się nudzą to wydzwaniają bogu ducha winnym Mirkom w UK, ale nie wszyscy i nie zawsze tacy oni
@papapapuga:

Poczytałem w google o co chodzi, jednak w Polsce nie spotkałem się z czymś takim.
Obecnie współpracuje już z prawnikiem, ponieważ w czasie wypadku doznałem lekkiego urazu karku, który PZU wyceniło na 1000 zł. Facet bierze 25% jeśli zaakceptuje to co wywalczy.