Wpis z mikrobloga

#uk

Mam problem z ubezpieczeniem auta, moze ktorys z Mirkow moze mi pomoc? Moja dziewczyna zdala test na prawo jazdy wiec zaktualizowalem dane odnosnie ubezpieczenia i myslalem, ze bedzie teraz taniej a wyszlo, ze jednak drozej.



We can confirm that any change(s) to your policy will be outlined in your documents and summarised in the Schedule of Policy Changes. The change(s) will be effective from 21/10/2017 to the 21/01/2018.

As a result of this change, there is an increase of £61.64.

This means a balance of £61.64 is due, which we will debit from the payment details we hold on file on, or shortly after, 04/11/2017. Please ensure funds are available. This balance includes any relevant administration charges.


Jakie nieporozumienie, czyli na provisional driving licence nizsze ubezpieczenie niz na normalnej? Cos jest nie tak. Zdarzylo sie komus cos takiego?

Wlasnie poczytalem w necie i pisza, ze to normalne, bo juz taka osoba moze sama jezdzic wiec wieksze ryzyko. Brak logiki jak dla mnie.
  • 8
@dnasstorm: dzwon na infolinie, wykaz niezadowolenie i stwierdz ze ta podwyzka jest za duza i jesli tak to zostawia to w przyszlym roku powaznie rozwazysz zmiane ubezpieczalni. Mi dowalili podwyzke przy zmianie adresu i z 30 zjechali do 10f, niby malo ale zawsze cos.
@dnasstorm tak to jest normalne że może wzrosnąć , jak nie akceptujesz tego co oferują to znajdź inne.
Ten rynek w UK jest specyficzny chyba już wiesz że ubezpieczenie comprehensive czyli coś jak AC jest tańsze niż zwykle third-party (OC) . ;)
Nie mniej niz jeżdżenie ze mną, często jak ma byc wypadek to będzie, tylko czasami mogłem cos szybciej zobaczyc.


@dnasstorm: Ale ubezpieczalnię to nie interesuje. Może jeździć bez kontroli, czyli ubezpieczenie musi być wyższe.