Wpis z mikrobloga

Dobrý den, ahoj, sejsony Tajger Oguni, chci se smát, typ, který rád Janusz Kupiec, s ptákem, který ví, tento Wanker a jsem neřekl - holohlavý. Takový druh v koši. Něco jsem si na talíři zalilo. V současné době o čem to mluvíte? No, zapomněl jsem, chceš pít, co chceš? Mmm, to je ono a příliš. Ty balaronie jeden! Vy, Janusz Kupiec, kurva, s nasáklým, KHURRRWA. Musíš být do prdele do hlavy stejně jako ty. Ale k tomu, abys se na tebe, zkrátka na téma. No, baleron ... Vypadá to jako beran, kurva. Já, s těmi ještě, brýlemi, ogurary, kurva. HAM! Řekněte mi, když jste viděli baronetu s brýlemi, ledaže jste kurva! Janusz Kupiec, pokud si kurva! Myslím to. Takový neplodný CURRENT! Chci být teta jako on. Takový balón s okuralami? Brýle? Jaa kurva, no, tohle. Udělejte si trochu, jděte do posilovny, trochu se schovávejte ... Když se vrátíte, budete sračky, nikoli muž. Mírně ztrácí toho chlapa, protože vypadáš ... NĚMECKO! S HHHHHHHHHH je to směšné. K dnešnímu dni se mám bavit, popovídat! Boom!
#bonzo #gonzo #ojciecpijo #zgierskipej #gansterbenc #uszatylump #klejnotmopsu #melin #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #mateogonzalesdelalump #niewolnikazbestu #euckbadzap #gnik #kupsztal #atat #grandgnikbenc
  • 3