Wpis z mikrobloga

Dla tych którzy oglądali dzisiejszy mecz HSV-Bayern. Takich meczy w poprzednim sezonie było bardzo dużo.
A potem na koniec sezonu wychodzi Lewy i pierdzieli, że koledzy mu nie podają. A polaki robaki, janusze futbolu kiwają głowami i jest ,,hurr durr jaki to Polak biedny, Niemcy się zmówili''.
W dzisiejszym meczu Lewy był (poza Jamesem) najgorszym graczem Bayernu na boisku. Zmarnował 2 świetne sytuacje. Nie podawał lepiej ustawionym kolegom. Przez większość czasu zupełnie pod grą. Chował się za 3 obrońcami, a potem macha rękami, że Robben mu nie podaje. Pytam się ,,Jak ma podać, skoro albo Lewy biegnie za jego plecami i on go nawet nie widzi, albo stoi koło niego 3 rywali i piłka nawet do niego nie doleci''. Dzisiaj Muller w swojej pierwszej sytuacji odnalazł się odpowiednio w polu, Tolisso kilkukrotnie dochodził do sytuacji, a Lewy nie potrafił się uwolnić od krycia. Lewy świetne mecze przeplata właśnie takimi jak te. Być może to kwestia zmęczenia i powinien siąść na ławce w następnym spotkaniu, bo jest najczęściej grającym zawodnikiem Bayernu. Tylko, że jak siędzie na ławce to znowu się zacznie karuzela #!$%@? w polskich mediach i będzie, że ,,Polaka rodaka na ławce trzymają, pewnie go nienawidzą i robią wszystko, żeby nie mógł strzelać goli, weź ty Lewy uciekaj stamtąd''.

#mecz #pilkanozna #lewandowski #bundesliga #bayernmonachium
  • 23
@smieszko_drugi_lambert: Hamburger, Koeln, Hoffenheim, Hertha, Darmstadt, Leverkusen.
Ciężko mi wskazać dokładne mecze, bo nie pamiętam jak w każdym meczu grał dany zawodnik.
Chodzi mi o mecze w których przeciwny zespół bronił się całą 11 w polu karnym i Bayern nie potrafił strzelić gola
@vardum97: ale serio, przeżywasz ten mecz dużo bardziej niż powinieneś ( ͡º ͜ʖ͡º) Lewy zagrał słabo, cały Bayern niewiele lepiej i tyle. Zapewne plan był taki, żeby wygrać ten mecz przy minimalnym wysiłku i to zrobili. Mają teraz 4 trudne mecze i tam będą się będzie Bayern i Lewy wykazywali.
@Kristof7: to nie odnosiło się tylko do wypowiedzi Lewego.
Oglądasz mecze Bayernu? Ja w poprzednim sezonie oglądałem wszystkie i łatwo zauważyć jak często Lewy macha rękami, choć czasem nie da się poprostu podać, a 5 minut potem sam nie podaje piłki. Dzisiaj było to samo. Miał pretensje do Robbena, że nie podał do niego (lewy biegł za Robbenem i nie ma mowy, żeby go widział), a kilkadziesiąt minut potem sam nie
@vardum97: też to zauważyłem, nie wychodzi do podania, tylko się chowa za obrońcami i myśli że piłka się magicznie teleportuje do jego nogi, czy ten trener nic mu na ten temat nie mówi? Czy Lewy nie umie się wystawiać? W reprezentacji gra świetnie, a tam biega bez celu.
@arko123: czy przy każdym mało popularnym komentarzu odnośnie czegoś zawsze się musi znaleść ktoś kto powie ,,weź tak nie przeżywaj''. Napisałem swoją opinię, a tak się składa, że większość użytkowników jest tutaj zapatrzonych w lewego. Jeśli Robben coś źle zrobi to jest tutaj fala hejtu na niego, wszyscy go wyzywają, a nikt nie napiszę żeby tak nie przeżywali, więc staram się pokazywać podwójne standardy.
@vardum97: ja nie twierdzę, ze Lewy jest święty, bo macha łapami za dużo, ale dzisiaj to nie było takie straszne, ani machanie łapami, ani współpraca Lewego z Robbenem nie była taka zła, tylko komentatorzy gadali głupoty i wyolbrzymiali każdą sytuację. Bywały mecze, gdzie tego wszystkiego było dużo więcej i było to bardziej irytujące, Całe zadanie Juppa teraz polega na tym, żeby tak ogólnie pogodził jego z Robbenem na boisku, bo za
to nie odnosiło się tylko do wypowiedzi Lewego


@vardum97: To po co cytujesz jego wypowiedź? ¯\_(ツ)_/¯

Pewnie, że Lewy gra słabe mecze. Gdyby było inaczej to co roku zgarniałby wszystkie nagrody indywidualne a Bayern wygrywałby wszystko co się da. Facet i tak miał mega sezon i ciągnął FCB ile miał sił a poza Robbenem (który super regularny nie był) to reszta grała piach. Inni skrzydłowi w lesie, Muller dalej szukał (i
@ranunculus: jizzz, rozumiesz różnicę pomiędzy nie podaniem komuś, a nie podawaniem nikomu przez cały mecz?
Nie wiem co wnosi twój komentarz. Przykład: gościa chcą wsadzić do więzienia za morderstwo. A ten mówi, dobra, dobra, ale w czwartek nikogo nie zabiłem. Argument nie do podważenia, jest pan wolny.
Jeden przykład nie oznacza reguły, podanie wyjątku regule zaprzecza.
@Kristof7: ,,to nie odnosiło się tylko do wypowiedzi Lewego''

wiesz co znaczy słowo TYLKO?
To znaczy, że odnosiłem się do wypowiedzi I do jego zachowania. Dlatego go cytowałem.
Czy ludzie już nie umieją czytać?

Edit: cały sens mojej wypowiedzi polegał na tym, że Lewy sam jest sobie winien, że nie zdobył korony w zeszłym roku. Miał 30 bramek, ale był najbardziej nieskutecznym zawodnikiem całej Bundesligi (potwierdzone statystycznie). Gdyby miał lepszą skuteczność
To znaczy, że odnosiłem się do wypowiedzi I do jego zachowania. Dlatego go cytowałem.


@vardum97: Czyli tak jak pisałem w pierwszym komentarzu manipulujesz wypowiedzią Lewandowskiego pod własną historię.