Wpis z mikrobloga

stałem na D11 dosyć blisko zejścia na lobby, noi wiadomo C jest blisko więc wszystko słychać,w sumie doping prowadzi się porównywalnie jak na C. Śpiewam,śpiewam aż doszło do pozdrowień. Najpierw polonia rzeszów, więc ok - później ruch - pare typów z D śpiewa, na widzew to samo. W naszą stronę poobracało się kilku z ruchu , a ziomek taki w fullcapie stoi i drze się że #!$%@? ruch i widzew, bo w jego sercu tylko lechia i śląsk. Do tego wyciągnięta ręka z kciukiem w dół a'la cezar. 3 z Ruchu to zobaczyło i gadają między sobą ale cały czas patrzą a było to w ok 30 min i tak prawie do końca meczu. Czasem zerkałem na nich i cały czas lampili na gościa. Ziomek nieświadomy stał i browara pił a wiedziałem że będzie inba jak zobaczyłem że na 10 min przed końcem 3 sebków z ruchu znikneło. Ty, ja się patrze a ci wparowali na nasz sektor (nie wiem jak) i do typa. Typek w fullcapie stał koło ochroniarza, ale zanim ten zauważył że wparowało 3 typów to chłop dostał lute że prawie klęknął. Ochroniarze rozdzielają ale dalej od #!$%@? wyzywany i że go znajdą i zajebią. 2 typ z Ruchu zrobił zdjęcie twarzy temu ziomeczkowi w czapce. Ten co mu wylutował wyrwał się ochroniarzowi i jeszcze raz z całej epy. Poźniej już wynieśli tych z Ruchu. Chora akcja, zwłaszcza że teraz będą szukać typa po zdjęciu to raz, 2 jak oni mogli się tak o przedostać - nie przeskoczyli z C, tylko przeszli z sektora na sektor.
Wiadomo są nowe zgody ale czy jak ktoś myśli inaczej to ma się obawiać o swoje życie? Jak wiadomo Ruch ma jedną z lepszych ekip w PL i w swoich szeregach ludzi nie z pierwszej łapanki. Swoją drogą typek mógł zostawić swoją opinie dla siebie a nie prowokować.
Widział ktoś też tą sytuację?
#wislakrakow
  • 11
@L3AD3R wczoraj byly derby Ślaska, wiec to raczej kibice Wisly w barwach Ruchu. Też byłem na D11, ale nie przypominam sobie tej sytuacji. Ale widziałem jak jakis koleś przeskakiwał z C na D. A nie byłes czasem u góry D?
@parov_stelar krzyczał że nienawidzi ruchu i widzewa, on uznaje tylko Lechię i Śląsk ale przy tej wrzawie było to dosyć słabo slyszalne. Ja słyszałem dobrze bo byłem niedaleko. Myślę że tych kolesi z C bardziej sprowokował gest odwróconej okejki