Wpis z mikrobloga

dla wszystkich niedowiarkow
1 runda :
4 obalenia mariusza / i pare ciosow na garde / murzyn nic nie zrobil w tej rundzie
10 / 9
2 runda
2 obalenia mariusza i troche ciosow .murzyn nic nie zrobil
20 / 18
3 runda mariusz sie broni plus zalicza obalenie z plecow! / murzyn wali ciosy na leb
29 / 28

macie jeszcze jakies pytania ?
#ksw
  • 20
@soba: A ktoś w ogóle kwestionuje zwycięstwo Pudziana? Jak dla mnie wynik oczywisty. Podobała mi się szczególnie końcówka z położeniem rywala na plecy. Trochę jak w filmach z Rockim. Niby wydawało się, że Pudzian już półprzytomny, a jednak zdołał jakoś się wykręcić z niedogodnej sytuacji i obalić przeciwnika.
@soba: tylko jedno... po kopie w jaja od pudziana kto by dalej chciał walczyć... puchar za to dla silvy

zdziwił mnie pudzian bo zaskakująco dobrze wypadł (nawet sylwetka trochę inna) wyniku nie byłem pewien ale zastrzeżeń nie mam
@soba: pomińmy regulaminy... załóżmy najlepsze możliwe ochraniacze, nie chcielibyśmy tego kopa ( ͡º ͜ʖ͡º)
nic nie ujmuje z wygranej dla zwycięzcy ale przegranemu ten niepotrzebny puchar za to można dać
w regulaminie po 1 ciosie w jaaja nie ma nic o ujemnych punktach jest za to przerwa ktora moze trwac 5 min


@soba: Kiedyś było coś takiego (chyba nawet z Nastulą, ale może się mylę), że po kopie w jaja mówili, że zawodnik ma dowolną ilość czasu, a jak mu nie przejdzie, to wygrywa (ten kopnięty) poprzez dyskwalifikację przeciwnika. Coś się zmieniło w regułach, czy źle zapamiętałem?
@Wykopaliskasz: @soba: nie pamiętam czy dwa czy 3 lata temu była gala na której nie było walki bez kopa w jaja. wtedy był dowolny czas na dojście do siebie ale nie oszukujmy się, "show must go on" każdy szybciej niż powinien mówi, że ok.
@soba: a ktoś w ogóle kwestionuje wygraną Pudziana? jedyne co można powiedzieć, to że miał dużo szczęścia, że walka nie trwała dłużej, bo sam by zemdlał z wysiłku.( ͡° ͜ʖ ͡°) skandal to oczywiście 'no contest' po faulach Gamrota.