Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/mHi1vxkKYy8?t=7m10s

Pan Harry mówił jeszcze przed meczem z The Reds żeby trzymać go na kapitanie cały czas.
Szkoda że nie widziałem tego wcześniej. (,) Teraz już będę się słuchał Pana Harrego. Ustawiam na C i nie ruszam.
#fpl

Koeman wyrzucony z Evertonu.
Aguero prawdopodobnie w 1szym składzie jutro w EFL bo "potrzebuje minut po kontuzji" wg Pepa.
Lukaku i Miki bliscy spadku z ceną, znowu.
#fplnews
  • 7
@finam dlaczego Lukaku spada? Najbardziej regularny gracz do tej pory, który zwyczajnie się sprawdza. Nie rozumiem. Zmienia się kalendarz na trudniejszy, ale bez przesady - to nadal mocne United i jak będą strzelać to Lukaku tam będzie
@ikar4: Mam Kejna, nie stać mnie na dłuższą metę na duet Kejn Kaku bo trzeci napastnik też u mnie premium w miarę. Dzięki sprzedaży Kaku stać mnie na lepszych pomocników. Optymalizacja rzecz ważna. United ostatnio zawodzi, mają LM na karku i mecze z Totkami i Chelsea przed przerwą reprezentacyjną. Po przerwie może do niego wrócę.
@ikar4: sam pozbyłem się lukaku na rzecz aguero. po pierwsze z powodów jak @finam, ale też dlatego że wolę mieć gościa który co drugi mecz walnie 2 bramki niż takiego, który w każdym meczu strzela jedną bramkę i do widzenia. Jakoś więcej emocji, no i większa szansa na bonusy. Lukaku nie powoduje większego bicia serca, no może jak w końcu jakiegoś hat tricka zapakuje to będę żałował ;)