Wpis z mikrobloga

@SzymonCzarownik na nikogo nie narzekam. Kocham nasz kraj ale dostrzegam pewne problemy w komunikacji między ludźmi. Nie potrafimy dojść do jednego sposobu rozwiązania problemów. Ciągle się bijemy i chcemy żeby było po "naszej" myśli. Widać to w polityce, konflikcie z Kościołem itd. Trzeba mieć trochę dystansu. Wtedy łatwiej dostrzec te problemy.
zachód ma u nas sporo do stracenia + kolejny raz chcą nam narzucić własną ideologię (tym razem skrajnie lewą) + chcieliby, żebyśmy byli posłusznym pieskiem z zapasami siły roboczej


@SzymonCzarownik: xD no właśnie z takiego gadania się śmiejemy
a ty myślisz, że na zachodzie to jest inaczej niż u nas xDDDD? że hiszpanie kochają np. francuzów i niemców xD? twój tok myślenia jest zaściankowy


@SzymonCzarownik: w dupie mam to jak jest na zachodzie, mówie o tym co widzę tu: hurr durr złe niemce forsują złą lewacką ideologię, "chcieliby, żebyśmy byli posłusznym pieskiem" xDDDDDDDDDDDDDDDD
@SzymonCzarownik no tak, margines to wojny opozycji z rządem, comiesięczne demonstracje pod Pałacem Prezydenckim i inne częste protesty kobiet, lekarzy, rencistów i innych, którzy są zaniepokojeni tym ze rząd na nich sra i mówi że jest pięknie. Gdzieś mam USA. Żyje w Polsce i polskie problemy są mi najbliższe.
@1984: gdzieś mam USA xdddd, no tak, narzekaj że u nas jest #!$%@?, podczas gdzie dookoła może być jeszcze gorzej a argument odbijaj tym, że #!$%@? cię to obchodzi jak jest gdzie indziej xD - na tym polega demokracja, że się ludzie kłócą i demonstrują, był taki gość co też mu się to nie podobało, nazywał się Hitler i zapewniam, że nic dobrego z tego nie wyszło