Wpis z mikrobloga

Mirasy,
Znajdzie się jakiś znachor co pomoże mi w doborze Audicy A4 (najchętniej) b7 do kwoty 25k?
Prawdę mówiąc jestem laikiem w tej dziedzinie a pilnie szukam samochodu. Słyszałem, że najlepszym wyborem jest 1.8T tylko nie wiem czy do takiej kwoty znajdę zadbane auto. Ostatecznie 1.9 TDI - tyle się doczytałem.
Będę mega wdzięczny za pomoc!
#motoryzacja #samochody
  • 14
@Coolay: No to zostaje Ci 1.8T BFB. Diesle w B7 odpadaja, a swoja droga, wersje z 1.8T beda w tych pieniadzach duzo gorzej wyposazone. Ciezko Ci bedzie trafic ten silnik w budzie z S-Line i quattro. Nawet bez quattro.

Ja z kolei nie rozumiem, dlaczego nie B6? B7 ma tylko inne swiatla z tylu i z przodu oraz grill, poza tym to B6 z o wiele gorsza gama silnikow, jesli spojrzec
@mysliszonichazmasz rozumiem Twoje podejście :) w sumie nie myślałem o wyposażeniu zbytnio.
Posiadam max 25k na wydanie czy uda mi się znaleźć taką o której wspominasz w tych pieniądzach? Czy powinienem zastanowić się nad zupełnie inna marka?
@Coolay: Gdybym mial kupowac uzywane Audi A4, to szukalbym przede wszystkim czegos z napedem quattro. To najwiekszy atut tej marki. Lepsze wyposazenie tez jest bardzo mile.

Za 25k w budzie B7 nie dostaniesz tego, co ma B6. Nie ma wiekszych szans.

Co do innych marek, jesli chodzi o samochody z tamtych lat, to nie widze dla Twojego Audi jakiejs wiekszej alternatywy.

Popatrz najwyzej jeszcze na BMW, albo Volvo.
@mysliszonichazmasz Dziękuję Ci Mirku za pomoc! Chyba zostałem nawrócony ;) jeszcze jedno pytanko. Znasz się na samochodach to już wiem a czy byłbyś tak łaskaw podpowiedzieć czasem na co warto zwracać uwagę? ;)
Znasz się na samochodach to już wiem


@Coolay: Nie znam sie, mam tylko blade pojecie. Na co zwracac uwage? Na to, co przy zakupie kazdego samochodu uzywanego. Tu nie ma wiekszej filozofii. Jak nie czujesz sie na silach, a nie masz zadnego speca pod reka, to zamow sobie autorzeczoznawce, zeby zrobil Ci raport. Serwisy typu autotesto, czy podobne, Ci pomoga.

Goscie podepna Ci auto pod kompa, pomierza lakier, wezma na kanal,
@mysliszonichazmasz: Po VINie mozesz tez sprawdzic wyposazenie i kod lakieru pojazdu, istotne jest to, by dane zgadzaly sie ze stanem rzeczywistym. Co do szyb - wiadomo, najlepiej, zeby byly z jednego roku, ale mozliwe jest, ze np. samochod z 2004 ma czesc szyb z 2003. Montaz starszych szyb to nic niepokojacego. Wszystko zalezy od stanow magazynowych producenta. Szyba czolowa - zdarza sie, ze peknie. To, ze jest mlodsza niz samochod, nie