Wpis z mikrobloga

@Zaufaj_Procesowi: Ja mam wersję na płytach, gdzie po zainstalowaniu gry i kilku usług wg poradnika na stronie wsparcia gry muszę odinstalować coś tam, doinstalować coś tam, a potem i tak nie działa. Albo zadziała raz, a potem nie mogę uruchomić gry :) Myślałem, że gdybym miał wersję na Steam, to nie miałbym tych problemów, a tu proszę...
@tuwolnopalic: Dla ciebie głupota tylko jak ci ktos podcygani twoje konto steam/origin/uplay z gierkami za łączoną sume paru k to wtedy będziesz sobie pluł w twarz że nie zrobiłeś uwierzytelnienia lub nie podałeś numeru. Firmy telekomunikacyjne i tak sprzedaja twoje dane na lewo i prawo niekoniecznie jawnie więc po co wyłamywac zęby jak można czasami zyskac troche słusznego bezpieczeństwa.
@Canova: wszystko spoko tylko moja broda, moje siano, mój problem. Kupuje #!$%@? grę daje im hajs a oni jeszcze musza dane moje uzyskac i pewnie nimi handlowac. Mnie sie to nie podoba. A te konta wszedzie żeby robić to jest #!$%@? rak taki ze głowa mała,zeby zagrac w jedna gre musze miec konta na 3 platformach czy to jest #!$%@? normalne?
@Canova: Nie chodzi o paranoje.Kupuje gre to chce grac a nie podawac swoje dane. Dla ciebie to spoko sytuacja? Ide do sklepu kupuje jakis produkt płace a pani to teraz podaj pan adres a jak nie to #!$%@? pan dostaniesz !
to nie jest normalne
@tuwolnopalic mozesz podać fałszywy, numer telefonu tez sa darmowe bramki na internecie. Sposób na obejście zawsze sie znajdzie tylko czy warto? Chyba nie. A do orwellowskiej rzeczywistości jeszcze nam dużo brakuje