Wpis z mikrobloga

437356 - 33 - 33 - 29 - 43 - 35 = 437183

W sumie ostatnio nie dodawałem niczego, ale ponieważ testowałem wspomnianą wcześniej lampkę to niech będzie wrzutka z tygodnia :)
W komentarzu zdjęcia z nieco różnym ustawieniem, żeby nie było, że święcę po niebie i mam ciemno przed kołem :)
zdjęcia w kolejności od najniższego ustawienia
jednocześnie trochę zmieniam nastawienie do lampki (ale tak minimalnie) bo w zupełnej ciemności nawet da się jeździć i niektóre dziury da się wypatrzeć, ale w dalszym ciągu do doświetlania drogi gdy jest trochę lamp przy drodze, to się nie nadaje ;]

#rower #szosa

Statystyki:

Dystans: 33 km
Czas: ◷01:26:36
Średnie tempo: 2:35 min/km
Średnia prędkość: 23,10 km/h
Kalorie: 773 kcal
Średni puls: ❤153.4bpm
Maksymalny puls: ❤168bpm

Dystans: 33 km
Czas: ◷01:21:22
Średnie tempo: 2:25 min/km
Średnia prędkość: 24,66 km/h
Kalorie: 863 kcal
Średni puls: ❤151.8bpm
Maksymalny puls: ❤171bpm

Dystans: 29 km
Czas: ◷01:06:38
Średnie tempo: 2:17 min/km
Średnia prędkość: 26,13 km/h
Kalorie: 852 kcal
Średni puls: ❤148.8bpm
Maksymalny puls: ❤168bpm

Dystans: 43 km
Czas: ◷01:41:28
Średnie tempo: 2:20 min/km
Średnia prędkość: 25,67 km/h
Kalorie: 1205 kcal
Średni puls: ❤147.9bpm
Maksymalny puls: ❤175bpm

Dystans: 35 km
Czas: ◷01:18:49
Średnie tempo: 2:14 min/km
Średnia prędkość: 26,86 km/h
Kalorie: 1012 kcal
Średni puls: ❤147.4bpm
Maksymalny puls: ❤163bpm

W tym tygodniu to już 173km!
#rowerowyrownik #ruszmirko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 23
@fixie: no i to jest to co mówiłem, że pewnie zdjęcia nie pokażą tego co miałem na myśli, plus to że w całkowitej ciemności wypada ona nieco lepiej. W czasie jazdy jednak czuć że mało
@sherkhaan: jeżdżę z na przemian z lampkami 300 i 500 lumenów, wszystko ładnie widać na obu (na 500 oczywiście lepiej), na szosę wystarczy taka moc w zupełności, w las lepiej już coś mocniejszego. Lampka nie ma oświetlać nie wiadomo ilu metrów przed tobą.
@sherkhaan: Jak się nie mylę zaczynasz jeździć na szosie, pewnie i też po ciemku skoro kupiłeś taką lampkę, więc może nie jesteś przyzwyczajony do takiej jazdy itp., itd.. Jeśli chcesz mieć jasno jak za dnia, kup jakiegoś MagicShine.
@fixie: miałem pożyczone convoya przez chwilę - na 30% był trochę lepszy, na 50% już zdecydowanie lepszy niż ten xanes. O ile się zna drogę i wie że np. nie ma dziur to można go śmiało używać, ale jak tylko jadę jakąś 'obcą' drogą w deszczu/po deszczu - ciężko jest je momentami wychwycić. Dla mnie na kociewsko-kaszubskie drogi niestety jako pojedyncza lampka nie starcza, muszę doświetlać inną (teraz mactronicem scream).
Czego
Jak się nie mylę zaczynasz jeździć na szosie


@fixie: aha.. czyli argument, że jestem noobem więc się nie znam ciągle w modzie...
Jeśli nie jeździłeś z tym konkretnym modelem (a z wypowiedzi wynika, że chyba nie) to Twoje przekonywanie o zdatności tej lampki nie ma sensu. Nie wątpię, że lampki 300lm jak piszesz, mogą się sprawdzać - problem w tym, że ten chińczyk jak na specyfikę wyrobu azjatyckiego przystało pewnie tych
@sherkhaan: ło jesu, nawet dla kogoś z dziesiątkami tys. km, jazda po ciemku jest specyficzna, a co dopiero dla kogoś startującego. Ze zdjęć wynika, że lampka oświetla dobrze z dobrych 20 metrów jak nie więcej, co jest wynikiem wręcz bardzo dobrym. Może zbyt wiele oczekujesz i tyle.
Popatrz na ten test i się przekonaj jak świecą inne lampki z podobną mocą: http://road.cc/content/buyers-guide/212914-best-20172018-front-lights-cycling-%E2%80%94-55-light-beam-comparison-plus-how

@fixie mi np. convoy nie wystarcza, bo albo oślepiam albo nic nie widzę, jest to subiektywne odczucie, niekoniecznie coś co pasuje Tobie będzie pasować innemu, choćby dlatego iż każdy ma inny ciut wzrok ;)