Wpis z mikrobloga

Świetna wiadomość! Anthony Di Iorio – współtwórca Ethereum, założyciel Decentral i Jaxx dołącza do zespołu Presearch!

Jak zawsze po więcej informacji o projekcie zapraszam na presearch.pl
btw. do 14 listopada możesz dostać 25 tokenów PRE za darmo!

A żeby tradycji stało się zadość (w końcu presearch to tag na rozdajo gier #pdk) do rozdania mam klucz Steam do Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5).

Zasady znane, losowanie jutro wieczorem.

Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#presearch #ethereum #kryptowaluty #bitcoin
m.....e - Świetna wiadomość! Anthony Di Iorio – współtwórca Ethereum, założyciel Dece...

źródło: comment_4JhHML15HqZYf51NMSCFt6V7D1sXaOWd.jpg

Pobierz
  • 24
@visez: Zgodnie z twoją logiką to każdy kto pracuję za pieniądze jest kurtyzaną? Rozumiem, że ty pracujesz za darmo? Poza tym gość na jego pozycji nie może promować byle czego bo straciłby reputacje.
Więc fakt, że dołączył do Presearch też o czymś świadczy.
@mrblue dołączyłem do kanału, stworzyłem konto a potem w opcjach dodałem nick z telegrama bez @ na początku. Jaki jest delay nim dostanę tokeny?
@mrblue: nie każdy, ale każdy kto jest do wynajęcia przez dowolnego ico-scammera, jest kurtyzaną.
Zobacz jakim "projektom" on "doradzał" i gdzie teraz są.
Fakt że dołączył do Presearch świadczy o tym samym, o czym świadczył billboard Amber Gold na Hotelu Cracovia. Team przeznaczył część środków na naganianie i tyle.
@visez: każdy to może rzucać oskarżenia. A gdzie dowody? Dlaczego nikt mu w takim razie nie wytoczył procesu? Z tego co wiem w sprawie Amber Gold był pozew zbiorowy kilkuset ludzi.
Jak to się mówi pożyjemy, zobaczymy.