Wpis z mikrobloga

@peetee: To nie będzie kompromitacja tylko normalny sezon. Na papierze Legia ma najmocniejszy skład i prędzej czy później zacznie grać. Już teraz grając kaszanę ma szansę doskoczyć do lidera na 1 punkt. Później w meczach bezpośrednich z drużynami z "topu" zyska przewagę.
  • Odpowiedz
@Kotek_Karolek: widze ze mnie zbywasz bo ten papierowy slad jest nie do wytlumaczenia; na papierze to i Pogoń jest mocna; a Slask to juz w #!$%@?. daj mi powod dla ktorego Slask nie bedzie mistrzem, bo argumentow za ta drużyną jest wiecej?
  • Odpowiedz
@Kotek_Karolek nie ma czegos takiego jak najsilniejszy sklad na papierze w naszej lidze, u nas zawodnicy sa tak chimeryczni, ze o tym kto jest lepszy na boisku decyduje dyspozycja dnia. Legii przed sezonem zostaly wyrwane trzy zeby trzonowe, no nawet cztery, bo jeszcze Radovic. Ofensywa sklada sie z Hamalainena, Kucharczyka I Niezgody. Ja bym tego nie nazywal mocnym skladem, bo ten potencjal w ofensywie jest chyna najslabszy od czterech sezonow. Lech linię
  • Odpowiedz
@8Dawid88: Owszem, jest coś takiego jak najsilniejszy skład na papierze. Zgadzam się, że o tym, kto jest lepszy decyduje niejednokrotnie dyspozycja dnia. Niemniej jednak uważam, że w skali całego sezonu piłkarze Legii będą mieli więcej takich dni, niż inne drużyny. Legia jest w ewidentnym dołku, a wciąż trzyma się w ścisłej czołówce. Nie stawiałbym Śląska na jednym poziomie z Legią, a już na pewno nie Wisłę. Co do Górnika to uważam,
  • Odpowiedz
@Kotek_Karolek: Legia też nie ma ławki rezerwowych

nikt u nas nie ma zmienników na wysokim poziomie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wygra zespół najbardziej doświadczony i najbardziej równy. Lech to najwięksi frajerzy w polskiej piłce plus bez napastnika, a Górnik powinien spuchnąć. Legia pewnie znowu wygra ligę, ale będzie to słaby mistrz
  • Odpowiedz