Wpis z mikrobloga

Hej podróżnicy ;D

Mam takie pytanie. W marcu chcę zrobić weekendowy, babski wypad (3 noce) i po wstępnej selekcji, sprawdzeniu lotów i cen wybrałyśmy Izrael i Cypr. I tu się zaczynają schody, bo serio nie mamy pomysłu, co wybrać. Przeanalizowałam wiele za i przeciw i jestem w kropce. Oba w połowie marca. Raczej zwiedzanie chodzenie od rana do 17, później może jakiś bar albo chill w ładnym miejscu. Czy mógłbyś mi doradzić, co lepiej wybrać?:)

#podrozujzwykopem #podroze #pomocy #rozowepaski #takkhaleesizyje #tanieloty #cypr #izrael #problemypierwszegoswiata
  • 13
@bigger o ktoś kto był w obu! ;) Powiedz mi, co ciekawego polecasz na Cyprze? Leżenie na dupie odpada, przeczytałam chyba z milion blogów i wycieczek i przewodników, ale zawsze tak lepiej "na żywo" usłyszeć;)
@Khaleesi: Na Cyprze polecam wszystko. Za duzo nie zwiedzalem, bo bylem z malymi dziecmi, glownie wloczylismy sie po knajpach i plazach. Zaluje tylko,ze na polnocna strone sie nie wybralismy, bo w sumie braklo czasu. Jeden mirek polecil mi tu fajna wypozyczalnie, wiec koniecznie pamietaj o aucie.