Wpis z mikrobloga

@BitterNightmare:

Dla kogo pies rasy Corgi?

Nadaje się dla osób w każdym wieku. Będzie idealnym pierwszym psem, jeśli jesteś zmotywowany do nauki konsekwentnego szkolenia psa. Sprawdzi się zarówno do mieszkania w bloku, jak i w domu. Odnajdzie się w małej oraz dużej rodzinie. Do miasta i na wieś. Ma dobry kontakt z innymi zwierzętami. Jest to pies aktywny, który ochoczo pobiega w parku i pójdzie na długi spacer. Aczkolwiek po intensywnych
@BitterNightmare: samojed do bloku to kryminał, habitatem tego psa jest otwarta przestrzeń, potrzebuje bardzo dużo ruchu i najszczęśliwszy jest jeśli pół dnia może ganiać po działce.
Corgi jest mniejszym złem w tym wypadku, bardziej kanapowy, lekko #!$%@? genetyczne, maskotka dla ludzi o złotych zębach.

Ogólnie bardzo popieram panią @zbrodnia_i_kawa dawanie zarobić jakiejś #!$%@? hodowli w momencie gdy tyle fantastycznych zwierząt cierpi w klatkach w schronisku jest dość niskie.
mam chociaż nadzieje
@Elo_tu_Ziemia zaopiekowany pies nie będzie szczekał. Takie wariowanie to najczęściej wyraz frustracji psa.

To że masz sąsiadów patopsiarzy, którzy nie dbają o to żeby pies się wyszalał przed ich pracą to nie nasza wina.

Normalnie trzymam psa w bloku. Przed pracą półtorej godzinny spacer, po pracy to samo. Za kazdym razem z dala od blokow zeby pies nie #!$%@? trawnikow na ktprych sie bawia dzieci. Jeszcze nigdy nie miałem skargi że pies