Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga, przedstawiam poziom #raka jakiego możliwe, że jeszcze nie widzieliście! Mam na myśli grupy fejsbukowe, gdzie oddaje się rzeczy za darmo, tzw. śmieciarki, gdzie można coś oddać, albo poinformować, że coś fajnego widziało się na śmietniku. Początkowo grupa ta była naprawdę fajna, bo była kameralna i służyła głównie wymienianiu informacji przez wszelakich freaków vintage, prl, stolarstwa, renowacji o jakichś fajnych meblach walających się po śmietnikach. Można było tam autentycznie znaleźć info o krzesłach wartych kilkaset złotych (i to w stanie przed renowacją!) walających się po kontenerach czy altanach. Obecnie biorąc pod uwagę, że grupa warszawska ma ponad 30k osób, pisały o niej różne media itp. to jest sporo syfu. No ale do rzeczy - CO TAM SIĘ #!$%@? XD. Generalnie to za byle gówno pokroju np. 3 używanych słoików o rynkowej wartości 3,42 zł ludzie są w stanie zwyzywać się od najgorszych, lecą bany, groźby, Trybunał Konstytucyjny analizuje zgodność postów z regulaminem itp.

Tutaj przykład - Pani chciała oddać worek orzechów, ale już starych, więc chciała oddać do zoo. Ktoś napisał, że weźmie dla wiewiórek i wywiązała się afera że przecież napisała że do ZOO no i się potoczyło. Serio, przypuszczalibyście, że torba starych orzechów jest w stanie wywołać u kogoś tyle negatywnych emocji XD ?

#grazynacore #rakcontent #bekazpodludzi #heheszki #facebook
Pobierz Piotrek00 - Uwaga uwaga, przedstawiam poziom #raka jakiego możliwe, że jeszcze nie wi...
źródło: comment_CuCePZxA75xuyf8PPgXYkkPQPeClAlXu.jpg
  • 3
No ale do rzeczy - CO TAM SIĘ #!$%@? XD. Generalnie to za byle gówno pokroju np. 3 używanych słoików o rynkowej wartości 3,42 zł ludzie są w stanie zwyzywać się od najgorszych, lecą bany, groźby, Trybunał Konstytucyjny analizuje zgodność postów z regulaminem itp.


@Piotrek00: No a na wykopie to co niby innego się dzieje? Po 5000 osób rzuca się po używane długopisy pod rozdajo. Jednorazowy udział w loterii warty średnio
@Piotrek00: Dla mnie bieda umysłowa to bieda umysłowa, a że po tych grupach facebookowych więcej prostych, wybuchowych ludzi, to żadna nowina. Na wykopie też dużo agresji i nienawiści zresztą, tylko akurat pod innymi tagami.

No ale rozumiem, o co Ci chodzi. Gdybym sam na to wpadł, to pewnie też by na mnie zrobiło wrażenie ;)