Wpis z mikrobloga

@stekelenburg5: Zauważyłem że jak rozmawiam z #4konserwy to z dużą częścią nich się zgadzam jeśli chodzi o gospodarkę itd. w wielu kwestia zgadzamy się z realizacja polityki zagranicznej ale tu też są zgrzyty... różni nas tylko takie pierdoły jak in vitro, abrocja itp. nie mającego wgl. wpływ na życie przeciętnego obywatela... a jak muszę gadać ze zwolenikiem PiSu to wszyscy się na nich wypinają od waszej prawicy gospodarczej do #neuropy .
@stekelenburg5 I tak najlepsze jest to, że shitpostuje w 90% przypadkach (no faktycznie nie robię trolla jak piszę o mojej pracy/mieście), a zostałem ogłoszonym wyborcą PiS. Po samych wpisach na wykopie. Taka ciekawostka ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@krakers12: nie widzę obecnie pola do kompromisu ze zwolennikami PiS i samym PiS. Bo kwestie gospodarcze mnie nie zajmują aż tak, żeby za nie umierać i gotów jestem poprzeć rozwiązania dobre, niezależnie od tego, jaka ideologia za nimi stoi.

Ale jak się #!$%@?ło bezpieczniki demokracji, to pola do dyskusji imo nie ma, dopóki nazwijmy to ładnie: "podstawy, na których stoi to państwo znów nie zostaną ponownie utwardzone". W sytuacji, gdy zniszczono