Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uszanowanko,

Wołam mireczków i mirebelki z #zwiazku i #seks. Chodzi o jedną sprawę która nie daje mi spokoju. ( ͡° ʖ̯ ͡°)) Otóż jestem ze swoją dziewczyną 3 rok, 23 lata na karku, ona 25 i nurtuje mnie jedna sprawa.

Nasze życie seksualne polega a może inaczej zaczyna się i kończy na pettingu, bez penetracji i "prawdziwego seksu". Różowa wspomina, że może jednak warto się przestawić, i choćby spróbować. Niestety, jestem bardzo specyficznie nastawiony. Mam wrażenie, że to kwestia wyniesienia kilku zasad z domu, i pewnie obaw przed ciążą.

Jestem na bardzo dobrym kierunku (3 rok studiów), różowa niedługo kończy i osobiście nie wyobrażam sobie teraz wpadki ani za jakieś 3 lata. Wiem, że istnieją metody typu prezerwatywa, czy hormony ale zawsze ten cholerny cień szansy zostaje, przez co myślę, że nie mógłbym skupić się na całym akcie. Kolejna kwestia to wychowanie, wiadomo dom rodzinny, kościół co niedziele etc. Które podpowiada mi, że chciałbym mieć pewność co do tego, że ona będzie moją już na zawsze, przez co chciałbym spróbować może tego dopiero po oświadczynach. W przeszłości były okazje z kilkoma dziewczynami, kiedy zapraszały a to na film, a to wtedy kiedy rodziców nie było w domu a przez co do uprawiania legendarnych sexów, ale zdawałem sobie w końcu sprawę, że nic do nich nie czuję, więc dziękowałem po prostu im odmawiałem i często zrywałem znajomość.

Teraz mam cudowną różową, którą kocham i szanuję. Podejrzewam, że uważa, że nie jest dla mnie do końca atrakcyjna, a to nie prawda. Rozmawiałem z nią kilkukrotnie co do moich obaw, ale ona ciągle nalega by może spróbować. Mireczki i mirabelki jakie rady dacie? Ugięliście się pod żądaniami partnera/partnerki?

#rozowepaski #kobiety #mezczyzni #oswiadczyny #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Jaką metodę antykoncepcji stosujecie najczęściej?

  • Hormonalna 21.7% (434)
  • Prezerwatywa 40.5% (810)
  • Kalendarzyk 4.5% (89)
  • Stosunek Przerywany 10.4% (208)
  • Nie uprawiam seksu 22.9% (457)

Oddanych głosów: 1998

  • 72
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma sensu abyś dłużej zwlekał z seksem. Uprawiacie petting, a to już jest forma zbliżeń intymnych, której kościół zakazuje. Więc już dawno "mleko się wylało". Kochajcie się, uprawiajcie seks, oświadcz się jej i zaplanujcie ślub jakoś na koniec studiów. Kwestią antykoncepcji absolutnie się nie przejmuj. Polecam gumki, kupuj w aptece, najlepiej Durex, jeśli będziesz prawidłowo się z nimi obchodził, to nie będzie żadnych niespodzianek.

Jest też drugie wyjście. Idźcie
@odislaw: @Zlotko1234: @tozalezyogunie: @Volt224: @Reikor: @worm_nimda: Może to i jest zarzutka, ale w rzeczywistości zdarzają się takie zaburzenia nerwicowe. Irracjonalny strach przed zrobieniem dziecka/zajściem w ciążę, którego żadne logiczne argumenty nie przezwyciężają. Jeśli to nie jest wpis dla żartu to autor powinien zastanowić się nad konsultacją psychologiczną, bo to wychodzi z głowy.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jesteś niejako ofiarą wychowania w katolicyzmie, nie potrafisz się zdecydować między zachowaniem się zgodnie z twoją religią, a nowoczesnym stylem życia, więc bierzesz trochę z jednego i z drugiego w konsekwencji nie będąc ani szczęśliwym i usatysfakcjonowanym człowiekiem ani pobożnym chrześcijaninem ¯\_(ツ)_/¯. Jak dla mnie to opcje masz dwie - albo wziąć ze swoją dziewczyną ślub albo się z nią rozstać nie chcąc dalej łamać przykazań własnej religii. Jesteś hipokrytą
OP: Panowie, i panie dzięki za odpowiedzi.

Nawiązując do wpisów @thoris_nocny_marek czy @Gunslinger to pedałem nie jestem. Jeżeli chodzi o kolejne wpisy @tozalezyogunie @odislaw czy @Lqsn to nie rozumiem co w tym dziwnego? Osobiści jestem zaskoczony taką reakcją niektórych - że o dziwo, w związku może "nie być seksu". Jeżeli macie cele w życiu i po prostu pewne swoje zasady (nie mówię, że uprawianie seksu wcześniej jest złe!) to po prostu