Wpis z mikrobloga

Ktoś tu się mnie pytał ostatnio gdzie szukać zleceń na #freelance. Zebrałem co wiedziałem i czego używałem w jeden wpis na blogu, więc proszę się częstować. Sposoby, które opisuję dawały mi zlecenia spokojnie na kilka miesięcy do przodu, więc nie było problemu z robotą. Jak macie jakieś pytania to walcie śmiało! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do wpisu

#freelancer #dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma #byznes #socialmediacribs
_____________________________________________________________________
Wołam, bo chceli. Dzięki za zaufanie! ( ͡° ͜ʖ ͡°) @fruwajacy_dronik @art212 @visac @MercedesBenizPolska @ernst_stavro_blofeld @RRybak @rawilson @The_Special_One_II @Cozzie @cobytuzjesc @MelomanBTC @3w3linka @Dzolo @Harmonijka @KupPanCegle @GnijacyNissan @misia87vs
Pobierz oscarrak - Ktoś tu się mnie pytał ostatnio gdzie szukać zleceń na #freelance. Zebrałe...
źródło: comment_MquXe3Yl07GpMEumVEYrE2CNcRYKEqYE.jpg
  • 9
@oscar_rak: hm, z jednej strony poruszasz fajny temat, z drugiej - pomijasz w nim fundamenty freelancingu, np Upwork czy Fiverr, nie mówiąc już o polskich odpowiednikach (bo też są). Tak czy siak plusik za chęci :P
@oscar_rak: jakbyś chcial o tym temacie pogadam to polecam się, siedzę od 2009 w tym, zaczynałem na Elance i zlecenia.przez.net ;)

Sam przymierzam się nad stworzeniem bloga, żeby się trochę podzielić tym co wiem, ale czasu mało i nie wiem czy będzie ktoś tym zainteresowany w ogóle :P