Wpis z mikrobloga

Meksykano dodał na swój kanał 3 nowe filmy, w międzyczasie Major umieścił na swoim kanale - nowy film zatytułowany "Major pokazuje wam prawde a nie falsz" - odnoszę wrażenie, że Meksyk nazwał film Kajorowi, bo Kajor ogółem używa starobomaskiego. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk i tytuły typu "major pszje zrobil jajecznice i oszczgl konona" pozostaną codziennością.
#kononowicz
  • 11
@Moskvin: osobiście sama jestem w szoku że konon serio odbembnil coś takiego. Wszystkiego się po nim spodziewałam ale ostatnio przechodzi samego siebie, chyba zimno mu nie straszne bo bardzo stara się dostać do choroszczy a tam ciepła izolatka i psznje jeść.
@Moskvin: na YouTube wciąż są ludzie którzy bronią bembna pod filmami mexica. Jakim debilem trzeba być żeby trzymać jego stronę. Kononowicz to naprawdę zły człowiek, jestem tylko ciekawa kiedy nasz prezydent boży był w kościele ostatni raz i czy w ogóle u mamusi kochanej za któreś tak tęskni był. Oby zima w tym roku była wyjebiscie zimna. Niech mu jądra (oba) się odmroza