Wpis z mikrobloga

A propos afery z Kevinem Spacey - #!$%@?ąc od ciekawości czy molestował czy nie, każdy rozsądnie myślący człowiek wie, że oskarżenie to tylko oskarżenie i każdy może tak zrobić. Można zastanawiać się czemu na tej podstawie wszystkie Netflixy i inne wytwórnie mogą zerwać z nim kontrakty, i czy Spacey nie ma tu prawa do procesu o jakieś zniesławienie itd. Chciałem znaleźć jakiś artykuł podnoszący ten temat, ale trudno o to, bo wszyscy wolą się spuszczać nad kolejnymi doniesieniami. Przewinęło się wam coś takiego? #pytanie #film
  • 7
@subterranean4: Od czasu wypowiedzi Spacey'ego pojawiły się kolejne zarzuty, Netflix, który z nim mocno współpracował się odsuwa, on sam nie robi nic w kierunku zatrzymania oskarżeń to chyba sugeruje dość wyraźnie, że ma bardzo dużo za uszami. Ciekawi mnie, czy zakończy się wszystko po cichu (Spacey podpisze ugody z poszkodowanymi i zapłaci kary), czy będzie to długotrwały proces. Obstawiam to pierwsze, bo takie zakończenie może oznaczać, że Hollywood wybaczy mu tak
@Kiedys_Mialem_Fejm: powiedział, że nie pamięta, ale jak tak to sorry. Ja osobiście też nie spodziewam się, żeby było inaczej niż oni mówią, ale trochę mu te oskarżenia namieszały no i w związku z tym powinny albo zostać udowodnione albo Spacey mógłby ich pozwać za fałszywe oskarżenia. Domniemanie niewinności. Aczkolwiek ja się spodziewam że jest raczej tak, jak mówi @Ceizar. Chciałem po prostu znaleźć jakiś artykuł, który to podsumowuje, a nie
Hollywood wybaczy mu tak jak to było w przypadku Gibsona.


@subterranean4: ale Spacey i Gibson to inna historia. Wciąż. W każdej chwili może ktoś oskarżyć Gibsona.

Poza tym, to nie tak, że tym ludziom nagle się coś przypomina. Takiego prawdziwego molestowania czy napaści na tle seksualnym się nie zapomina. Po prostu nagle można o tym mówić.
Problem jest taki, że jest bardzo cienka granica między prawdziwymi ofiarami a tymi, którzy zgodzili
@Gaya_Deguchi Jest taka mała różnica że Gibson jest niezależny i sam finansuje swoje filmy, do tego on nie został persona non grata przez to że robił to co inni (czyli posuwał młode głupie aktoreczki i dzieci) za co oberwało się Spaceyemu tylko przez to że uraził pewne (((osobistości)))