Wpis z mikrobloga

Bry,

Dwie szybkie informacje ;-)
1. Zapisy się opóźnią o tydzień - czyli startujemy za tydzień, tym samym skróci się czas na zapisy z 5 do 4 dni (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek do godziny 15:00).
Opóźnią się z kilku powodów. Głównie dlatego, że sam osobiście nie mam czasu w ostatnim czasie (patrz: godzina publikacji tego wpisu), a jak już ten czas mam, to nie zawsze mam ochotę siadać do wykopu.
Dodatkowo, zmieniamy praktycznie całą infrastrukturę na której utrzymujemy Wykopocztę i żyję naprawdę dużą nadzieją, że serwery podołają niełatwemu zadaniu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

2. Szukam osób, które nie mają nic ciekawszego do roboty (szczególnie wieczorami i po części w nocy) do pomocy przy weryfikacji zgłoszeń i odpowiedzi na nie.
Ode mnie dwa wymagania:
- zainteresowany/a musi mieć telefon z Androidem lub iOS (autoryzacja dwustopniowa do panelu)
- zainteresowany/a uczestniczył/a co najmniej raz w Wykopoczcie organizowanej przeze mnie (czyli ostatnie dwa lata).

Myślę, że @kuki_1988, która do tej pory miała tę wątpliwą przyjemność współpracować przy Wykopoczcie może potwierdzić, że współpracuje się ze mną wyjątkowo beznadziejnie, ale daję z siebie zajebiście dużo przy tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zamian oferuję niezliczoną ilość hejtów od średnio 30% uczestników Wykopoczty i innych wykopowiczów, którzy w wykopoczcie nie brali nigdy udziału a mają dużo do powiedzenia ()
Jeżeli nadal jesteś zainteresowany, by pomóc przy organizowaniu kolejnej edycji napisz do mnie PW w celu uzgodnienia szczegółów.

#wykopoczta
  • 11
@b__g pierdzieli glupoty! Wspolpracuje sie bardzo dobrze :) A z doswiadczenia powiem, ze naprawde duzo czasu potrzeba i jesli pracujecie normalnie i po tej pracy sobie tylko kilka chwil wypok przegladacie, to wierzcie mi, to zdecydowanie zbyt malo ;)
Głównie dlatego, że sam osobiście nie mam czasu w ostatnim czasie


@b__g: to nie można znaleźć do obsługi wykopoczty ludzi, którzy mają mnóstwo wolnego czasu? ( )
- zainteresowany/a musi mieć telefon z Androidem lub iOS (autoryzacja dwustopniowa do panelu)

- zainteresowany/a uczestniczył/a co najmniej raz w Wykopoczcie organizowanej przeze mnie (czyli ostatnie dwa lata).


@b__g: niestety nie mam.... a chętnie bym pomogła.