Wpis z mikrobloga

@ACLeague:
AM
6:30 Prorok1394 kończy moje ściganie, gwałtowne wjechanie w mój tor jazdy (zjechałem maksymalnie do prawej widząc, że mnie wyprzedza). Ja kończę na bandach, rozwalone zawieszenie, musiałem zjechać na naprawę.
6:50 Milwaukee dobija mnie po strzale Proroka, chciałem zjechać do boksu, ale wjechał mi w tył po czym mnie obróciło.
1:00.30 Dubluję r3pr3z3nt mając lepsze tempo, ale on niestety ładuje się na trawę i po chwili we mnie, co odebrało
@ACLeague:
PRO
1:02:10 @snsv Na początku strzał w tyłek, musiałem wyhamować przed koobolem bo nie dałbymrady wyprzedzić go przed zakrętem, uderzenie we mnie spowodowało że wypchnąłem koobola i miał chyba przez to jakieś większe uszkodzenia w wyścigu, zaraz po tym kontynuowałem jazdę i nie spodziewałem się, że po strzale w dupe snsv zaraz będzie chciał mnie wyprzedzić, biorąc pod uwagę, że jechałem swoją linią, a od wewnętrznej ciężko byłoby w tym
@ACLeague:
PRO
1:19:00 Rad dublując Exeliuma na ostatnim okrążeniu wbija się na zewnętrzną po wyjściu z Eau Rouge powodując kolizję, która następnie wyeliminowała mnie i Lucjana z wyścigu, a Exelium wylądował na bandzie. Rad w tamtym momencie był okrążenie w plecy i nie walczył tak naprawdę o nic, mimo to zamiast nie przeszkadzać innym, wykonuje manewr, który musiał się tak skończyć i w ten sposób eliminuje 2 osoby z wyścigu i
@ACLeague:
AM
1) 3:07 - "rentonB" wraca na tor prosto pod moje koła, tracę nieco czasu na ponowną gonitwe reszty.
https://gfycat.com/gifs/detail/ScaredAntiqueLark

2) 3:14 - "ziomalnb" wraca na tor ładując się przede mnie. Uszkodzony przednie aero, przez reszte stintu muszę odpuszczać na szybkich łukach. Tracę 5 pozycji.
https://gfycat.com/gifs/detail/BelovedCostlyCats

3) 3:38 - "costelo" wpada na "IDKrzych" który w rezultacie wpada w moje auto i zmusza do wyjazdu poza tor.
https://gfycat.com/gifs/detail/FineSafeBird

4) 4:05 -
@ACLeague
AM
37:30 Simcoe mnie wyprzedza i jedziemy równolegle do siebie. Jadę swoją linią po zewnętrznej części toru udostępniając rywalowi miejsce. Niestety Simcoe wykonuje celowy, niczym nieuwarunkowany ruch w kierunku mojego Porsche, po czym kończę na bandach z uszkodzeniami.
6:50 Milwaukee dobija mnie po strzale Proroka, chciałem zjechać do boksu, ale wjechał mi w tył po czym mnie obróciło.


@Johny3: Przepraszam za ten kontakt, ale strasznie mnie zdziwiła twoja linia jazdy i sam fakt, że zmierzasz do boksów. Przed wjazdem w szykanę trzymałeś się bardzo mocno wewnętrznej strony, w zakręt wjechałeś dość wolno i przed kolejnym znalazłeś się na środku toru. W twoim pojeździe nie zapaliły się światła stopu, więc
@ACLeague:
SEMI
33:32 - Valencianista tańczy przede mną po całym torze na spadaniu do ąłruż, kilka razy zmienia tor jazdy
33:52 - powtórka tego co wyżej + zepchnięcie na dohamowaniu na końcu prostej co powoduje zderzenie
1h07:34 - Valencianista tańczy mi przed maską, zajeżdża drogę, kilka razy zmienia tor jazdy, odpuszczam żeby nie spowodować kontaktu
@sz__po: Lol. 5) kurtz - przecież on się wkleił idealnie, nikt nie musiał zwalniać. Profi rozegrane. Gdzie Ty tam widzisz coś niebezpiecznego? Miał poczekać aż przejedzie cała stawka? Xd
@czaksniff: Dokładnie tak. Ja miałem już gaz w podłodze i musiałem odpuścić bo kurtz wjechał. W regulaminie jest jasno napisane że jeśli ma wymusić na kimś to ma zaczekać chociażby oznaczało wpuszczenie całej stawki.
@sz__po: jaki gaz w podłodze jak Ty tam hamujesz do nawrotu? Chciałeś atakować te bandy na przeciwko? x) miał miejsce to wjechał. Nic na tym nie straciłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu mega śmieszy mnie zgłaszanie czegoś takiego ale niech będzie. Twoje prawo :)