Wpis z mikrobloga

Chcesz to trzeba ruszyć tyłek i dać Ingressowi szansę. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Gram w niego więcej niż w poki (bo w nich w sumie nic się nie dzieje znaczącego). Prawie L9 a odznaki na L10 już prawie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Feuforce: ja żałuję że nie grałem gdy to wyszło. Teraz po tylu latach się jakoś nie chce, tym bardziej że to dodawanie
@pawel8511: Lepiej zrobić to i nawet powoli sobie podbijać niż nie robić z tym nic (a i gra jest bardzo spoko). Niantic na pewno tyłka nie ruszy a i zawsze robili graczom pod górkę, więc uznałem, że powoli, powoli będę sobie podbijał, a może akurat obniżą. W miasteczku w którym gram są teraz nowe portale, bo goście zauważyli, że zrobiło się tam aktywnie. Jak wszystko szare to mało komu się będzie
@Feuforce: mnie akurat ingress nudzi. Dodatkowo mam mało czasu i nie zawsze chce mi się stać pod portalem kilka minut żeby go zbić. W pokach jest ten plus że mogę gymów nie ruszać jak mi się spieszy a po drodze można połapać poki. W ingressa gram już tylko żeby wbić ten 9 a jak trzeba będzie to 10 lvl. Dogadałem się z zielonym i sobie nawzajem zbijamy portale L1 żeby szybciej