Wpis z mikrobloga

Skończcie błaznować, i jarać się bch jak gimbusy które pierwszy raz zobaczyły sutka na oczy...
Janusze biznesu zapanowały cały tag.

Zdradzę wam pewien sekret - Inwestowanie polega na przewidywaniu cen.
Na kupnie aktywów PRZED ich wzrostami.... Wy jesteście zwykłymi Januszami, którzy reagują już na wzrosty.

Ile ja już widziałem podjarnych sebixów, cali w spazmach bo ktoś spompował na chwilę jakiegoś shita... Już wróżyli mu niesamowita przyszłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ilu się tu was na tag ostatnio #!$%@?ło jednocześnie? Żenujące jest to co #!$%@?...

Strategia na pokonanie btc też jest genialna. Blok tylko 2 razy większy, bez segwita, bez LN, bez niczego. Jak można być tak niesamowicie tępym i krótkowzrocznym?

Klapki na oczach. Tak samo jak widzicie tylko zakres małego wycinka teraźniejszego czasu i tylko "wzrosty", tak widzicie teraz "niższe fee" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co będzie jutro? #!$%@? z tym, TERAZ!

#bitcoin #kryptowaluty #januszebiznesu
Pobierz e.....r - Skończcie błaznować, i jarać się bch jak gimbusy które pierwszy raz zobaczy...
źródło: comment_wc7KyziLXF6UbUmyzec3Qx0XLHMY578t.jpg
  • 11
@escabor: ja się nawet ludziom nie dziwię. Teraz tradeują, teraz potrzebują niskiego fee, np. aby iść w fiata (bcc -> usdt/pln/jpy) to korzysają z bcc, bo się bardziej opłaca.

Rozumiem przywiązanie do króla, ale nie ma np. co robić transakcji w btc, która zajuma Ci 260 sat za bajta, aby transakcja w miarę przeszła po kilku(nastu) blokach, jak można to zrobić parę razy taniej.

Wejdzie kiedyś (może?) ten wyczekiwany LN +
@Clat: Na razie tak skaczecie "hurr durr, zaraz przebijemy volumin bitcoina, a tu dalej nic.
Coś czuję, że za tydzień będzie to co zawsze - chowanie się z podkulonym ogonem i zakładanie 300 kont zielonek, by wyglądało, że jest jakiś ruch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fervi: jak ten shit szorował po glebie wykresu to łatwo zrobić 50%...

I tak słabo w porównaniu z resztą setek shitow które wyrabiały skoki po 1000% w jeden dzień. Idąc tokiem myślenia bikblokowców to tamte shity mają potencjał i zmiotły już dawno btc