Wpis z mikrobloga

No właśnie jakie poglądy?

Obojętnie jakie. Jak widać, powszechnym jest manifestowanie swoich poglądów na marszu.

Czy osoby LGBT popierają wolne niepodległe państwa narodowe?

@luke_cornet: A potrafisz wykazać, że również takowi nie istnieją?

Poza tym czy pytaniem tym sugerujesz jednak, że Marsz jednak jest tylko dla osób popierających jedyny słuszny pogląd na państwo, a nie dla wszystkich Polaków?
@wielooczek Pytałeś czy mogą, więc to Ty wykaż że tacy istnieją. Mówiąc inaczej, jeśli popierają poglądy i idee zgodne z ideami i poglądami organizatorów, to ja nie widzę przeszkód.

Niczego nie sugeruję, nie wkładaj mi swoich urojeń do moich ust.
Mówiąc inaczej, jeśli popierają poglądy i idee zgodne z ideami i poglądami organizatorów, to ja nie widzę przeszkód.


@luke_cornet: Czyli gdyby nacjonalistyczna grupa lgbt wyskoczyła z tęczowymi flagami to nie dostaliby po mordach?

No i jednak to marsz tylko dla ludzi zgadzających się z linią polityczną organizatorów, a nie dla wszystkich czujących się Polakami? Słabo.
@wielooczek Nie wiem czy dostaliby po mordach czy nie, ja nie mam z nimi problemu.

To jest marsz organizowany przez organizacje o określonych poglądach i o określonych hasłach. Logicznie rzecz biorąc, osoby nie popierające takich poglądów i ideii nie są nimi zainteresowane. Ja osobiście nie jestem tym zainteresowany, dlatego w tym nie uczestniczę.