Wpis z mikrobloga

Dokładnie tak. W tym roku kicha straszna. Myślę, że sami ich nauczyliśmy. Przykład z Aliexpress - 2 tygodnie wcześniej minimum podbite ceny i te niby zniżki, gdzie kupowałem produkty taniej przed 11.11
@cebula_online: @sendlicz: to tak jak w planetplus nie wiadomo ile i kiedy bedzie podniesiony cashback, czaj się cały dzien i nie wiesz czy za chwile bedzie wyzszy czy za 5h
a oni mowia: jak powiemy kiedy bedzie najwyzszy to hurtownicy kupia wszystko a nie zwykli ludzie
-a to nie mozna zrobic tak jak aliexpress ze z jednego urzadzenia zakupy?
- ee ktos to i tak obejdzie
- ali nie obchodzi
Dla mnie spoko. Wczoraj xiaomi mi air pruf 2 za 95$ z PL + note 4 4/64 za 130$. Dzisiaj zestaw akcesoriow at435 za 7$
Na ali 10 koncowek do sonicznej za 12.5$, sylikony do redmi4x po 1.2$ a byly po 3$. Tylko trzeba wiedziec czego sie chce. Popyt tworzy podaz. Tymczasem cebulaki nie wiedza co sobie kupic i musisz im refem przed glowa machac zeby to kupili albo bili piane ze
@wish666 Coś więcej o tych akcesoriach kolego możesz napisać? Wiem, że siedzisz w temacie kamer. Ja wczoraj dostałem Firefly 8s i chcę kupić pas na klatkę i opaskę na głowę do mocowania. Coś polecisz?