Wpis z mikrobloga

#roksa #tfwnogf #divyzwykopem

Pozwalam sobie wtrącić swoje trzy grosze do znakomitego contentu pod tagiem #divyzwykopem.

Celem tego jednego, niezbyt długiego wpisu będzie pochylenie się nad mitami dotyczącymi wyglądu i podejścia dziewczyn pracujących jako prostytutki ogłaszające się na roksie i odlotach, a także napisanie krótkiego poradnika, jak odczytywać opinie dotyczące div na garsonierze.

Zauważyłem, że wielu mirków wierzy w to, że roksy w cenie do 300 złotych za godzinę to pasztety, które w dodatku są nieuprzejme dla klientów, niechętne i pozbawione entuzjazmu.

Już szybki rzut oka na zdjęcia kobiet ogłaszających się na tych portalach każe nam to zakwestionować - widzimy, że na zdjęciach przeciętna diva wydaje się być znacznie ładniejsza od przeciętnej kobiety w jej wieku, jaką możemy spotkać na ulicy. Oczywiście problem w tym, że te zdjęcia są często mocno retuszowane. Często pod ogłoszeniami widzimy pozytywne opinie "klientów", które jednak często okazują się fejkami zrobionymi przez same dziewczyny. Jak zatem znaleźć nieprzesadnie drogą divę na dobrym poziomie?

Moja odpowiedź nie będzie oryginalna - na forum garsoniera.com.pl. Należy znaleźć divy z możliwie najlepszymi opiniami od użytkowników tej strony i wybrać jedną według własnych preferencji.

Jak w praktyce opinie użytkowników garso przekładają się na rzeczywistość? Zacznijmy od wyglądu: stosując surową, uczciwą skalę oceniania wyglądu od 1 do 10 (gdzie 5/10 to przeciętna dziewczyna, 6/10 już lekko ponadprzeciętna, 8/10 bardzo ładna i atrakcyjna, 9/10 to poziom modelki, a 10/10 to jedna dziewczyna na kilka tysięcy) musimy odjąć zazwyczaj 1 albo 2 punkty od oceny wystawianej przez szwagrów za wygląd - oni nie oceniają urody kobiet zbyt surowo, choć i tak bardziej surowo niż wykopki, dla których połowa dziewczyn jest 10/10. Dziewczyn 9/10 i 10/10 raczej w tym przedziale cenowym się nie spotyka, 8/10 już tak, 7/10 jeszcze częściej, a już 6/10 można znaleźć praktycznie "od ręki".

Natomiast opinie użytkowników dotyczące poziomu usługi wykonywanej przez divę, jej zakresu oraz podejścia zazwyczaj z grubsza się sprawdzają. Jak chcecie np. GFE, porządne GG albo anal, musicie wczytać się w opinie szwagrów.

Problemem jest często to, że atrakcyjne divy mają wysokie mniemanie o sobie, chodzą z głową w chmurach, co skutkuje niskim poziomem obsługi. Stąd korzystanie z opinii innych staje się koniecznością.

Innym negatywnym aspektem ogłoszeń na portalach jest częste zaniżanie wieku. W praktyce macie bardzo małe szanse umówienia się z nastolatką i dość małe na dziewczynę w wieku do 23 lat. Takie coś zdarza się nawet divom, które pod każdym innym względem wypadają znakomicie, a szwagry przymykają na to oko. Na szczęście dobre divy w wieku 24+ lat są zawsze zadbane i nie wyglądają staro.

Umiejętne korzystanie z opinii na garso umożliwi wam korzystanie w 90% z dobrych div. Ja sam byłem u jednej divy 8,5/10 z wyglądu, u której obsługa była u doskonałym poziomie, u kilku 6-7/10, z czego niektóre reprezentowały dobry, a inne przyzwoity poziom, i tylko jednej 5/10 z wyglądu, która jednak nadrabiała rewelacyjnym podejściem i techniką (i na podstawie opinii z garso wiedziałem doskonale, czego się spodziewać) - przy czym ja mieszkam w mieście, które na garso wypada statystycznie słabo, w Warszawie wybór dziwkarza jest znacznie lepszy.

Ogólnie sytuacja wygląda tak, że w ciągu kilku wizyt u div (pod warunkiem korzystania z garso, jak już wspominałem wcześniej) dziwkarz ma szansę zaliczyć kobietę na poziomie atrakcyjności, która w normalnej sytuacji jest zarezerwowana tylko dla wąskiego kręgu najbardziej atrakcyjnych mężczyzn. Wielu wykopowych "samców alfa" pisało, że oni nie muszą płacić za seks, a potem okazywało się, że rzeczywiście mieli dziewczyny, ale były to dziewczyny 3/10 z wyglądu.

Ja sam nie wyobrażam sobie być albo uprawiać seks z nieatrakcyjną kobietą (5/10 to minimum, ale tylko na krótko na początek, w dłuższym terminie celem jest 7/10 i więcej), więc w tej sytuacji lepiej chodzić na roksę, gdzie bez problemu można znaleźć kobiety spełniające minimalne wymagania.
  • 9
@Veritas_liberabit_vos: co do wieku to w Warszawie sytuacja wygląda inaczej. Tutaj mamy dużo młodych dziewczyn z Ukrainy, które przyjeżdżają do "pracy" świeżo po skończeniu szkoły średniej(są młodsze niż polskie maturzystki). dziewczyn poniżej 23 lat jest mnóstwo i są wyśmienite. Dziewczyn jest tyle, że nie nie da się wszystkich zaliczyć, ale spróbować warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)