Wpis z mikrobloga

Ktoś tęsknił za burdami na #marszniepodleglosci ? Narodowa hołota jak widać wróciła do korzeni. Kiedyś przeszkadzały im lewackie drzewka, dziś to kiosk Ruchu okazał się byc lewacki.

Najlepsza w tym wszystkim jest #policja Która nie podejmuje interwencji, widząc co się dzieje. Widać nie chce prowokowac "biednych" patriotów
artykuł na ten temat

#neuropa zbierajmy i dokumentujmy wszystkie przypadki i działania tej hołoty. By za rok nie było propagandy pt "przeciez jest spokojnie"

#neuropa #polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekaznarodowcow #rakcontent #onr #mw #nop #narodowcy #patriotyzm
Pobierz grubson234567 - Ktoś tęsknił za burdami na #marszniepodleglosci ? Narodowa hołota jak...
źródło: comment_1gPXxUoZuZg9i5ClLjZCi0qIANPRs3nS.jpg
  • 11
No i jak zniszczyli ten kiosk?


@mopo: Pic related w pierwszym poscie. rozumiem że powszechnie akceptowanym jest wchodzenie na czyjasc prywatną wlasnosc i miejsce pracy? rozwalanie banerów, uszkodzenie konstrukcji.

Od jutra robie to codziennie z kolegami !
o i wytłumacz czemu na zdjęciu wrzuconym przeze mnie kosz jest faszystowski?


@mopo: Bo może złapać do środka jakiegoś antifowca. Ja rozumiem ze twoja wielka linia obrony to udowadnianie że rak odbytu jest równie zły co rak prostaty ? To nadal #rakcontent , mnie #!$%@? bezczynnosc policji na polityczne zamówienie. Idę o zakład ze własciciel bedzie chciał zlożyc zawiadomienie, to "sprawców nie wykryją" mimo że mieli ich pod nosem co pokazuje
@grubson234567: mniej więcej tak, w tłumie na pewno rozrabia się bezpieczniej - jeżeli celem jest uniknięcie jakiejś odpowiedzialności.

Jak będziesz mieć najbliższą kontrolę drogową spróbuj rzucić do policji "wy #!$%@?", a potem pójdź na mecz i z trybun krzycz to samo i porównaj konsekwencje.