Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: śmichy chichy, ale ciekawe, że żadnemu z tutejszych pseudopatriotów nie przyjdzie do ich faszystowskich zakutych łbów myśl, że bądź co bądź, niezależnie od wszystkiego, wyzywanie od #!$%@? cywila, wobec którego posiada się władzę w postaci munduru i pałki, to trąci trochę wermahtem albo zomo, a już przynajmniej nie powinno uchodzić komukolwiek w mundurze, a jak wiadomo, faszyści w mundurach są zakochani, więc drwienie z cywilów w takiej sytuacji wskazuje na...
@veldrinn No nie od razu było wiadomo. Teraz też nie wiadomo kto to jest aspirant Kulson i się go aktywnie poszukuje. Pewnie niedługo go poznamy. Choć dla mnie dzisiejsze tłumaczenia Policji, że względu na istniejące nagrania, są piramidą kłamstwa. No ale czekajmy na rozwój sytuacji( ͡ ͜ʖ ͡)
@lakukaracza_ tak szczerze po przesłuchaniu filmiku i biorąc pod uwagę jak absurdalne jest to wytłumaczenie - jestem w stanie w nie uwierzyć :D. Ale niech drążą, potwierdzą albo zaprzeczą i zamkną sprawę
@veldrinn: jakie obie strony? Ja jestem normalnym obywatelem, który życzyłby sobie żyć w rzywistości dalekiej od brunatnego zabarwienia. Wolę już lewaków, niż nazistów obijających ryja czarnym, żydom, gejom, lesbijkom, rudym, niskim, wysokim, tym w za kolorowych ciuchach i tym z innej dzielnicy, tym, którzy nie kochają ojczyzny odpowiednio mocno i tym, którzy zza granicy, i tak można by wymieniać do jutra.