Wpis z mikrobloga

Wiem, ze zaraz pewnie bede zjechany, bo gargamel, klamka itd. ale w ostatnim czasie troche ogladalem gurala bo na jutubie w sumie od jakiegos czasu nic sie dzieje, bo delirki alkoholowej patafusa w to nie mieszam i musze stwierdzic, ze nawet mi gural zaimponowal. Przede wszystkim tym, ze ma #!$%@? w opinie ludzi czy innych youtuberow i dalej robi swoje. Zaznaczam, ze nie palam do niego jakas sympatia bo jeszcze pamietam jak kiedys mocno dupe Rafonixowi lizal, ale teraz sobie streamuje, nie zarabia moze niewiadomo ile, ale nawet na streamach nie prosi sie o suby czy lapki jak reszta jupiterow. Z polaczkiem troche przesadzil bo jednak na rodzicow sie nie wjezdza, ale no tez nie ma co tu tamtych usprawiedliwiac bo Rafonix to regularnie wjazdy na 'stare' i 'starych' robi. Zreszta gural dostal po mordzie i raczej sprawa zalatwiona, chociaz nie widzialem po jego twarzy zeby taki #!$%@? dostal jak ten polaczek opowiadal :D No i teraz ten stream do konca miesiaca, ktory mocno zabolal grubasa, ze az musial sie do tego odniesc, ze NIC NA TYM STREAMIE sie nie dzieje, dobrze ze u tlucznika sa wieczne dymy i animatorka rozrywki bo ostatnio poza zalami, siedzeniem na dupie i kaszlem niczego nie doswiadczylismy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Taki wywodzik ode mnie, milego dnia kumple ( ͡º ͜ʖ͡º)
#danielmagical #gural
  • 14
@przemek-: ja sobie tam ostatnio zacząłem podglądać tego streama od Gurala i ci powiem, ze jak nie gra w fife to nawet mam ramę z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i widać ze mu przybywa i subow i oglądających, z 1 dniem streama miał po 100 osób, a wczoraj miał 1600 w pewnym momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i z 2 koła
@bartexx96: dla mnie gural spoko morda, po tych wszystkich aferach wreszcie robi swoje i mozna sie posmiac z trgo jego lotu kosmicznego. Daniel chce raz na tydzien robic to coz nie bedzie dymow jak zwykle ostatnio to jest gural z. Longstrwamem i tajfun, o wiele lepiej jakos mi sie oglada gurala otwierajacy paczki z jakimis pilkarzami w. Grze niz zrzedzacego non stop grubasa, jaki to swiat jest zly i ze ma