Wpis z mikrobloga

@tell_me_more: Macie jakieś wypaczone wyobrażenie tego marszu. Że tam tysiące ludzi w czarnych mundurach maszeruje z chorągwiami SS tocząc pianę na żydów i cały świat. Przecież tam onry i mw to jakiś 10-15% uczestników reszta to normiki których normalnie nigdy w życiu byś nie posadził o uczestnictwo w takich eventach.
@Sagitarius: byłem na marszu parę lat temu. Byłem na wielu innych demonstracjach (przeciwko ACTA, w obronie sądów i TK). Wiem, jak to wygląda. Nie pisałem nigdzie, że cały marsz to nacjololo, bo przecież sam na nim kiedyś byłem, byłem też na marszu przeciwko ACTA na którym szło ONR. Nie o to chodzi.

Problem w tym, że nacjonaliści rosną (powoli) w siłę. 10% z 60 000 to nie jest mało. #!$%@? propaganda
@tell_me_more: A to krytyka NATO jest czymś zabronionym, niemoralnym? Myślałem, że w Polsce mamy demokracje, co prawda ZAGROŻONĄ, ale chyba jeszcze jakieś niewielkie jej pozostałości się ostały i można swobodnie manifestować swoje poglądy - również te krytykujące różne organizacje bądź nurty polityczno-społeczne.
@kuziu13: demokracja polega na tym, że oni mogą krytykować NATO, a ja - ich.

A wracając do tematu - kto korzysta z radykalnych prawicowych ruchów żądających wystąpienia Polski z NATO?

Podpowiem - radykalny prawicowy reżim aktualnie nielegalnie zajmujący terytorium naszego sąsiada, który akurat nie wszedł do NATO.
@tell_me_more: Oczywiście, że masz prawo ich krytykować. Zastanawia mnie tylko zasadność krytyki pod ich adresem. Rozumiem, że zwrot: "raz mieczem, raz młotem w NATOwską hołotę" jest bardzo nieelegancki, jednak czy głoszenie "antyantlantyckich haseł" - jak to zostało ujęte w przytoczonym przez Ciebie poście - jest samo w sobie czymś złym, bądź niedopuszczalnym?
@tell_me_more: Przecież zapewne wiesz, że obecność Polski w NATO ma zarówno plusy, jak i również minusy, więc nie widzę powodu, aby z NATO, i z polskiej obecności w tych strukturach, tworzyć jakiś dogmat, bo sytuacja nie jest tutaj czarno-biała.
Ustalmy to co padło wcześniej. Oni mają prawo krytykować NATO, a Ty i inni macie prawo krytykować to, że oni krytykują (masło maślane trochę :D)
#!$%@?ąc od NATO moją największą uwagę w
tworzyć jakiś dogmat


@kuziu13: jaki dogmat? po prostu Polska bez NATO ma 2 wyjścia - Białoruś albo Ukraina. Oba są gorsze, niż aktualna sytuacja, więc dążenie do wyjścia Polski z NATO jest działaniem na szkodę Polski.