Wpis z mikrobloga

@numeroox: Kai jest odświeżoną i skróconą wersją. Nie ma tam jednego kilkunastu odcinków z jakiejś sagi i chyba pozostałe odcinki również są skrócone. Polecam poszukać DBZ w jakiejś wersji HD i ogląda się lepiej niż Kai.
@numeroox: plusem Kai jest usuniecie wiekszosci fillerow (jednak nie wszystkich) ale za to minusem jest zmieniona sciezka dzwiekowa ktora w DBZ była idealna. Ta z Kai tez jest calkiem dobra, ale brakuje tych niesamowitych utworow z DBZ, ktore czesto byly grane w momencie niebezpieczenstwa/zagrozenia/powaznej akcji.

Jesli sie nie myle to istnieje/jest w trakcie tworzenia mix wersji Kai z DBZ czyli Kai z usunietymi fillerami ale z soundtrackiem DBZ.

To chyba to:
@numeroox: no to jest po prostu czysta wersja Kai wiec jest ok. Jedyny minus tak jak pisalem to brak pieknej oryginalnej sciezki dzwiekowej :(. Co do napisów to nie wiem ktore obecnie sa najlepsze. Możesz poszukać na animesub.info
@wondereq
o to komentarz jednego z uzytkownikow

Na AXN spin, leci Dragon ball z kai. To co zauwazylem to w DBZK jest stara kreska oraz soundtrack, ale niestety takze troche zmieniony A DBK to calkowicie odświeżona seria po kreske jak i muzyke. Czy takze ktos to zauwazyl.Porównajcie sobie jakis odcinek DBK z tym co leci na AXN spin.


Czyli wychodzi na to że pobrałem KAI z soundtrackiem z Zetki? Mam mindfuck xD
@numeroox: Ja polecam Kai do końca sagi Cella + saga Buu z dbz (czyli od odcinka 200). Głównie dlatego, że muzyka w db kai 2014 jest zrypana, a wcześniej jest nawet lepsza niż w zetce i akcja jest dużo dynamiczniejsza, co w buu sadze z dbz nie przeszkadza, bo nie ma akcji wiszącej w miejscu przez 20 odcinków.
@numeroox: Nie wiem. Zapytałem tylko dlatego, bo chciałem wiedzieć, jak osoba, która nigdy nie doświadczyła dłużyzn DBZ będzie reagowała na dłużyzny w Super. :D
@Rokuto: w Super nie ma dłużyzn. W porównaniu do DBZ to tam akcja leci bardzo szybko, czasami nawet za szybko (moze poza obecnym arciem z turniejem gdzie ciagna ten turniej przez wiele odcinkow no ale w kazdym odcinku cos sie dzieje poniewaz duzo uczestnikow bierze w turnieju udzial.
@wondereq: Przygotowanie do ostatniego turnieju, saga Blacka, saga tego gluta, saga Beerusa, na którą wiele osób narzekało, że się przeciągała. Nie jest to na zasadzie, że 5 minut trwa 20 odcinków, ale nadal jest to bardzo wydłużone.
@Rokuto: ja tam kochalem dluzyzny w Z i dalej wolę oglądać 20 odcinków wybuchu namek w Z niż 2-3 odcinki w KAI :D stary dobry Z pełny fillerów, za to wielu śmiesznych :D jak np nauka jazdy, ucieczka przed igłą itd itp :D...

BTW ostatni turniej, gdzie 20minutowy odcinek to minuta 48minutowego turnieju, to nawet namek z Z się chowa przy Tym :D

Podbno turniej potrwa do marca, więc trochę się