Wpis z mikrobloga

Widze, że wielu Wykopków broni ludzi idących z banerem "Czysta krew, trzeźwy umysł SXE", tłumaczą to, że czysta krew w kontekście SXE znaczy wolność od alkoholu.
No i spoko, problem w tym, że to nie są ludzie z kultury Straight Edge bezpośrednio, jeśli popatrzycie trochę bardziej na lewo tego zdjęcia zauważycie pewne dwie literki: NS
Co oznacza NS? UWAGA WCALE NIENAZIŚCI sami określają sie jako Narodowi Socjaliści. NS SXE to skrajny ruch neonazistowski, w którym założeniu po prostu nie pije się alkoholu i próbują zwalczać narkotyki (wow) bo za wartość określają zdrowie i formę fizyczną. Szkoda, że nie pomyśleli o zdrowiu psychicznym :/ Ot tyle logiki. Ale nieee, milion plusów w komentarzach pod zdjęciem tego baneru, że hehe neuropa nieuki nie wiedzą czym jest SXE xDDDD

#neuropa #4konserwy #polityka #marszniepodleglosci
Reepo - Widze, że wielu Wykopków broni ludzi idących z banerem "Czysta krew, trzeźwy ...

źródło: comment_4X1Uj6ssnyTyhYPM7X6ZRjyUS1UsUWhp.jpg

Pobierz
  • 32
@Reepo: Wszystko ok i masz rację, ale w ostatnim Twoim poście twierdziłeś, że te środowiska są organizatorami Marszu a jednak prawda jest taka, że cały Czarny Blok jak i środowisko Szturmu to margines mocno krytykowany i od którego odcinają się praktycznie wszyscy ludzie z kręgów narodowych i prawicowych. Sam zresztą Czarny Blok atakuje Marsz Niepodległości (dlatego szli oddzielnie na końcu i na przyszłym marszu na szczęście według zapowiedzi organizatorów ma ich
@AndrusZgc: Nie pisałem, że oni są organizatorami, pisałem, że ONR i MW są (aktualnie jest nią organizacja Marsz Niepodległości, ale ona powstała przez ludzi ONR i MW).

W tym poście nigdzie nie stwierdziłem, że to jest cały marsz, że 60k osób to ludzie jak na załączonym obrazku, stwierdziłem tylko to co mi zarzucano przy wrzucaniu tego zdjęcia wcześniej, że SXE wcale nie są neonazistami.
@Reepo: W tym poście (poniżej link) twierdziłeś, że te podejrzane transy nieśli organizatorzy a ich nie nieśli, transy o które jest burza niosły środowiska Szturmu, plus drugi o który jest burza (sektorówka antyislamska) zrobił ŁKS Łódź. Do tego jedynie się przyczepiam :)

https://www.wykop.pl/wpis/28009061/ludzie-z-usa-z-ktorymi-pracuje-pytaja-co-sie-odpie/

W tym poście nigdzie nie stwierdziłem, że to jest cały marsz, że 60k osób to ludzie jak na załączonym obrazku, stwierdziłem tylko to co mi zarzucano przy wrzucaniu
Czy narodowy socjalista (#!$%@?ąc od samej istoty poglądów) musi być hitlerowcem czy też zwolennikiem ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej? Dosyć często na wykopie PiS nazywa się narodowymi socjalistami, z czym osobiście sam mogę się zgodzić. Czy to oznacza więc, że PiS to naziści. Sam nie kupuje narodowego socjalizmu ale wyobrażam sobie bycie NS bez bycia fanem hinduskiego symbolu szczęścia.
@George_Patton: Akurat Szturm używa symboliki nawiązującej do nazizmu wizualnie no i sama nazwa wzięta od Der Stürmer czyli tygodnika politycznego związanego z NSDAP, robią też takie ciuchy i prezentują takie a nie inne poglądy w artykułach + są bardzo mocno antyżydowscy i wyłączają Żydów z grona "białych".
@AndrusZgc: jestem tego świadom, może źle się wyraziłem i zabrzmiało jak zabrzmiało. Po prostu mam wrażenie, że wielu ludzi idzie na marsz po prostu dlatego, że jest największym wydarzeniem w trakcie obchodów święta i to jest cała logika, po prostu chciałbym bardzo, żeby w przyszłości organizatorzy odcięli się chociaż na ten dzień od haseł obrażających innych polaków czy inne poglądy, żeby np takie NS SXE było wypraszane, jeśli nie przez organizatorów
Reepo - @AndrusZgc: jestem tego świadom, może źle się wyraziłem i zabrzmiało jak zabr...

źródło: comment_vi9FUMaz2149dO6Yb0VAR5bPqXtULukh.jpg

Pobierz
@Reepo: Z tego co wiem organizatorzy mocno odcięli się od tych haseł a samego Mateusza Pławskiego za jego wypowiedzi (swoją drogą niezbyt zgodne z faktami czemu przeczą choćby zmadziaryzowani Cyganie czy polscy Tatarzy) usunięto z grona MW i organizatorów Marszu Niepodległości. A na wyrzucenie tych osób z Marszu jak i całego środowiska narodowego również mam wielką nadzieję, ich poglądy zwłaszcza dotyczące gospodarki czy tego "europejskiego braterstwa" są po prostu śmieszne xd
@AndrusZgc: uczcijmy więc 100 lecie meczem Polska - San Marino na narodowym, będzie full, a oglądać takie 11:0 będzie przyjemnością ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co do rozwarstwienia, no niestety inne kraje na tym skorzystają, mam obawy, że to jest serio plan Rosji na europę wschodnią, co widać na Ukrainie - skłócili już i tak rozwarstwiony naród i jest poważny syf, ludzie żyją jak żyją, ale człowiek