Wpis z mikrobloga

Cześć, niedługo z żoną spodziewamy się małego Mirka i w związku z tym rozglądamy się za wózkiem. Zależy nam żeby był jak najlżejszy (3. piętro) ale poza tym w miarę wytrzymały i wygodny w użytkowaniu. Na razie najbardziej skłaniamy się ku zakupowi Easy Go Soul - http://easy-go.com.pl/wozki_wielofunkcyjne/soul/ Miał ktoś może z nim do czynienia? Jak sprawuje się na co dzień? Ewentualnie chętnie poczytam wasze propozycje :)
#rodzice #dzieci #niemowlak #macierzynstwo #wozek
  • 9
Bebetto Rainbow


@Funky666: dzięki za propozycję, ale zapomniałem wspomnieć, że zależy nam też na pompowanych kółkach no i jednak waga jest priorytetem. Szukamy też raczej opcji 2/3w1.
@nooken: Bebetto ma ma pewno pompowane koła i gondolę, a fotelik dołączają bodajże Maxi Cosi (Citi albo Tobi - nie pamiętam za dobrze) - może to jakiś inny model, bo ja miałem tylko spacerówkę, ale na 100% mają 3w1 w ofercie, Google pomoże :)
Szukamy też raczej opcji 2/3w1.


@nooken: Mireczku, jesteśmy na podobnym etapie. Po pierwsze gratuluje :)

A co do wózków to pójdź się przejdź po sklepach i próbuj. One mniej wiecej wszystkie tyle samo ważą, z tego co zauważyłem. Nie polecam wózków 3w1, z tego co doczytałem to tam dają raczej słabe nosidełka/foteliki. Zobacz sobie wózki Adamex, we wszystkich sklepach je bardzo polecają :)
Nie polecam wózków 3w1, z tego co doczytałem to tam dają raczej słabe nosidełka/foteliki


@maciek30_pl: Dlatego właśnie zaproponowałem Bebetto - nie robią swoich fotelików, tylko dają adaptery do swojego stelaża i foteliki Maxi Cosi, czyli chyba najlepsze, jakie można kupić w rozsądnych pieniądzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciek30_pl: Pewnie tak, ale to kwestia adapterów. Szukam teraz na szybko i widzę w ofercie foteliki Cybexa (też zajebiste, ale niepoważnie drogie), więc pewnie adaptery mają do różnych. Ja swój kupiłem w sklepie stacjonarnym w Chrzanowie i tam mieli chyba Maxi Cosi (ale to było jakieś 2 lata temu). Ja bym obadał choćby z ciekawości, bo to tanie wózki, a przy tym bardzo porządne. Trochę żałuję, że swój zamieniłem na parasolkę