Wpis z mikrobloga

Siema, dzwonili do mnie właśnie z nowego jorku i podkręcali o zielonej karcie. Ogólnie to pogadane wszystko super, za 5 dni sie podobno kończy losowanie i klientka mi mowi ze mam zapłacić 160$ za aplikacje na rok :P I tutaj moje pytanie, czy za to sie w ogóle płaci czy chcą mnie naciągnąć? Jak myślicie? #greencard #zielonakarta #usa
  • 14
@vshea: Ale kto dzwonił? Loteria jest darmowa, trwa do 22 listopada br. Dopiero po wylosowaniu i złożeniu ds-260 gdy wyznaczą Ci termin w ambasadzie zaczynają się koszty (lekarz, itp.). Teraz nic się nie płaci. Napisz coś więcej bo nie rozumiem o co może chodzić.
@mielcarz-eu: Nie jeszcze.
@Vadzior: Dzwoniła dokładnie Evelyn Jackobs i byłem pewien ze dzwoni z tej loterii, powiedziała ze spełniam kryteria i mam bardzo dużą szanse na dostanie karty. Na sam koniec rozmowy powiedziała ze ostatnim etapem jest zdjęcie do visy i pieniążki, ja powiedziałem ze muszę sie zastanowić i ma do mnie dzwonić za 4 h. Ogólnie to zarejestrowałem sie nie przez stronkę gov może stad takie akcje dziwne
@vshea: Czy poświęciłeś chociaż 2 minuty na przeczytanie jakiejkolwiek informacji na temat zielonej karty? "mam bardzo dużą szanse na dostanie karty" czyli około 1.75%. Jak znasz swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania to wniosek uzupełnij sam zajmie Ci to kilka minut. Złożenie wniosku jest DARMOWE dopiero jak Cię wylosują o czym dowiesz się w maju przyszłego roku to zaczynają się opłaty. Pani Evelyn z NJ powiedz, że $160 to kosztuje