Wpis z mikrobloga

Uwielbiam kibolski wydźwięk wykopowej propagandy rodem z popegieerowskich blokowisk: "kapusie", "szpicle", "donosiciele". Wiele to pokazuje jak bardzo kiepsko w Polsce ze społeczeństwem obywatelskim, gdzie prospołecznym czynem jest zgłoszenie przestępstwa. Nie dziwne, że polacy wybrali jawnie łamiący prawo rząd skoro ten przekaz trafia.
#neuropa #4konserwy #bekazpisu #patologia #polityka
  • 63
@wojniz albo głosujesz na partię o odpowiadających ci poglądach, albo na tych, którzy mają największe szanse wygrać. Zgadnij, które podejście jest absurdalnie bezsensowne.

Jeżeli głosowałeś na partię mając do wyboru inne partie, to nie możesz teraz się tłumaczyć, że nie zgadzasz się z tą, na którą głosowałeś, że nie miałeś wyboru. Wybór był, nie był tak prosty jak zaznaczenie x w tym samym polu co somsiad, ale był.
@morgahard: A gdzie tłumaczę się, że nie zgadzam się z partią na którą głosowałem? Jeżeli się z czegoś tłumaczę, to z tego, czego oddałem głos na kogo oddałem. A sprawa była banalnie prosta. Trzeba było odsunąć PO od koryta za wszelką cenę. I nie żałuję.

p.s.

Wybór był, nie był tak prosty jak zaznaczenie x w tym samym polu co somsiad, ale był.


Daruj sobie te aluzje jakoby na PIS głosował
@wojniz No tak, jak ja głosowałem to stał gość z pistoletem i on do mnie - PO albo PIS, bo jak nie to pożegnaj się z życiem.

No tak naprawdę to nie było takiej sytuacji. Mogłem głosować na kogo chciałem. #!$%@? mniej telewizji więcej samodzielnego myślenia, bo nic nie usprawiedliwia lemingozy. Dla mnie ludzie głsujący na POPIS niczym się nie różnią tych którzy wcale na wybory nie poszli, swój wybór musieli #!$%@?
@DiscoKhan: Też mogłem, tylko nie widziałem sensu.

Przed wyborami było jasne, że wygra PO. Przynajmniej tak sondaże pokazywały. Tak więc powiedz mi, co znaczyłby głos oddany na jakąkolwiek inną partię niż PIS? Nic. A nie lubię, gdy mój głos nic nie znaczy. Skoro nie mogę mieć tego co chce (bo ludzie nie pójdą i nie zagłosują, na to co bym chciał), to zagłosowałem tak, żeby mieć wpływ na odsunięcie PO od
@Majk_:

Mamy gości, którzy dla swoich politycznych interesów, podejmują grę PRZECIWKO WŁASNEMU PAŃSTWU, któremu rzekomo MAJĄ SŁUŻYĆ. Dodatkowo, wylewają na swoich obywateli WIADRO POMYJ, w dodatku wyssanych z palca (patrz: marsz nazistów). Masz ty w ogóle wstyd, że ich bronisz?

Dziwka portowa ma więcej godności niż te sk*rwysyny w garniturach.

@steemm

homosovieticus w narodzie ma się dobrze


Jedną z cech homo sovieticus jest zapatrzenie na stolicę, wokół której się orbituje. Twoi
@steemm:Nie wykluczam. W każdym razie, trzeba być totalną amebą umysłową, żeby nie rozumieć dramatu tej sytuacji, kompletnego moralnego upadku. Ci ludzie są tak spragnieni koryta, że gotowi są na najgorsze łajdactwa, byleby powrócić do władzy. Stają w jednym szeregu z ludźmi, którzy celowo piszą w swych tekstach"polskie obozy koncentracyjne". Brzydzę się tymi oślizgłymi kreaturami. Naprawdę, odczuwam fizyczny wstręt na samą myśl.
@Majk_:
Jeszcze jedno. Społeczeństwo obywatelskie to zbiór jednostek dbających o wspólnotę. Teraz sobie to porównaj z wystąpieniami europosłów, którzy tą wspólnotę są gotowi pogrzebać dla własnych, politycznych korzyści.
@wojniz a co znaczy milionowy głos oddany na POPIS? Też nic, mówię, mogłeś w ogóle nie iść na wybory.

Właśnie przez takie #!$%@? podejście, gdzie głównym priorytetem jest postawa antypartyjna to porażka społeczeństwa. Następne wybory jeszcze raz PIS, potem szamba uzbiera się tyle, że wybije jak dawniej i głosowanie antypis, czyli wspieranie PO. Ty naprawdę nie rozumiesz, że obie partie żyją w symbiozie, PIS bez PO nie miałby takich wyników. To samo
@ha_nincs_a_lo:

Mamy gości, którzy dla swoich politycznych interesów, podejmują grę PRZECIWKO WŁASNEMU PAŃSTWU, któremu rzekomo MAJĄ SŁUŻYĆ. Dodatkowo, wylewają na swoich obywateli WIADRO POMYJ


pełna zgoda, jestem za to wściekły na PiS. dla swojej prywaty niszczą państwo prawa, sprowadzając na nas krytykę Europy, zniechęcają inwestorów. działanie antypolskie, wszystko dla pieniędzy i kolesi :/