Wpis z mikrobloga

@UberKatze:

Gruba debili nie może reprezentować wszystkich uczestników marszu.

ale oficjalni organizatorzy już trochę mogę.
A przynajmniej uczestnicy powinni mieć świadomość, że pod tym gównem się podpisują i legitymizują je.
Tegoroczne zdjęcie. Platforma organizatorów.
Przestańcie udawać, że to patriotyczny marsz umiarkowanych ludzi, którzy z rasizmem i faszyzmem nie mają nic wspólnego.
Pobierz rajet - @UberKatze: 
 Gruba debili nie może reprezentować wszystkich uczestników mars...
źródło: comment_PDwkZnJGYyQzObzasL9IegAuAKEdg3S5.jpg
@UberKatze: tak, organizatorzy marszu odcinają się od transparentów, które sami wywiesili :D A wcześniej zaprosili na marsz zadeklarowanych faszystów i neonazistów. LOGICZNE, NIE? xd
ludzie, godności trochę. Albo przyznajcie się, ze faszyzacja Wam odpowiada, albo zwyczajnie przestańcie bronić tego marszu, za którym stoją tacy ludzie. To jest wybitnie proste.
Rozumiem, że ten marsz traktowany jest jako jakiś głos opozycyjny. Ale będąc w opozycji, niekoniecznie trzeba bratać się z faszystami.
@rajet: Jaki głos opozycyjny? Jaka opozycja? Jaka faszyzacja? Dla mnie Marsz Niepodległości to fajna inicjatywa, w której udział mogą wziąć normalni ludzie, którzy cieszą się z tego, że Polska jest wolna, niepodległa i są dumni ze swojego pochodzenia. Łudzi, którzy tworzą nasze państwo, wspólnotę.

Nie popieram opozycji w Polsce, ale widzę, że po zalinkowaniu do wypowiedzi rzecznika prasowego MN został już opracowany mój polityczny profil.

A jak zaprosisz na imprezę do
A jak zaprosisz na imprezę do domu kolegę, a ten się włamie do sąsiada i nasra mu na dywan to jesteś za to odpowiedzialny?


@UberKatze: powtarzam -
- MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA TO ORGANIZATOR MARSZU, A NIE ZAPROSZONY KOLEGA.
- ORGANIZATORZY NA MARSZ ZAPROSILI M.IN. ROBERTA FIORE, skazanego za działalność w faszystowskiej organizacji terrorystycznej, która ma na swoim koncie 85 ofiar śmiertelnych
- ORGANIZATORZY NA MARSZ ZAPROSILI M.IN. MILANA MAZURKA - słowackiego posła
@UberKatze: właśnie takich debili jest mało na zachodzie i biali ludzie są wyżynami na własnym terenie w imię tolerancji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja pisałem w innych postach jak to hasło odbieram to sobie poczytajcie ale w skrócie biała Europa to racjonalny głos sprzeciwu wobec zdradzieckiej polityce Europa dla wszystkich które niszczy cywilizacji e europejską nie wiem jak można tego nie rozumieć ( ͡° ʖ̯
@UberKatze: Organizatorzy zaprosili na marsz faszystów ze Słowacji, Węgier i Włoch. Polecam się zapoznać z życiorysem lidera Forza Nuova, Roberto Fiore który dostał zaproszenie na udział w marszu. To chyba wystarczająca odpowiedz jakie stanowisko maja organizatorzy. Media o tym kto się tam zjawi mówiły na kilka dni przed marszem, uczestnicy wiedzieli na co idą.
@rajet: Spróbuj zdefiniować czym jest faszyzm. Czy Tobie podobni w ogóle są zdolni do formułowania jakichkolwiek myśli samodzielnie? Myślałeś kiedykolwiek nad pojęciami, którymi szafujesz?
@alonso117: Przedstaw swoje kryterium uznania kogoś bądź czegoś za związane z "faszyzmem". Konkrety na stół, albo wypad z tymi groteskowymi ogólnikami wyjętymi z tandetnej popkultury.