Wpis z mikrobloga

@Kvothe: Kindle Paperwhite 2 lub 3 są bardzo szybkie i nieźle radzą sobie z PDFami. Możesz ew. zapolować na używane z Amazonu (ale na gwarancji). Dziś rano widziałem Paperwhite 2 dostępne. Szybko znikają, by zaraz pojawić się na Allagro (z odpowiednią dopłatą dla pośrednika). Wszystkie odsyłacze do używek znajdziesz tu (dostępność i ceny zmienne): http://cyfranek.booklikes.com/post/1500128/amazon-daje-20-rabatu-na-uzywane-czytniki-i-okladki-promocja-zakonczona
W śród czytników, największe możliwości dopasowania PDFów mają PocketBooki. Można dość komfortowo obcinać marginesy, na przykład
@Kvothe mam oba w domu i jak na razie sobie domownicy chwalą, nawet mama się przekonała do czytania i stwierdziła że super sprawa. Ogólnie czyta się świetnie ale nie mam porównania do innych czytników.
@Kvothe: Tak, ale trzeba mieć na uwadze, że Kindle Paperwhite 2 pojawiają się teraz znacznie rzadziej niż trójki (raz na miesiąc/dwa). Wyszły z oficjalnej sprzedaży wraz z premierą trójek. Lepiej więc podglądać też oferty PW3 i decydować, czy cena jest OK.