Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem obrzydliwy.. straciłem jakakolwiek godność. Potrzebuje pomocy. Zacznę wiec od tego ze alkoholu używam bardzo sporadycznie l. Tego wieczoru jednak było inaczej. Wypiłem 2 piwa w mniej więcej godzinę. Wszystko działo się u mnie w mieszkaniu które wynajmuje wraz z 4 innych studentów. W międzyczasie po spożyciu zasnąłem przed laptopem oglądając jakiś filmik na yt. W mieszkaniu poza mną była jedna osob( we własnym pokoju). I nagle śni mi się ze sikam w kuchni na podłogę. Po około minucie odzyskuje świadomość, wcześniej byłem kompletnie poza kontrola, i to nie był sen ssikalem się w kuchni. Nie wiem ile trwało to w rzeczywistości, nie pamietam drogi ze swojego pokoju do kuchni - pamietam tylko sam fakt. Natychmiast posprzątałem mocz z podłogi.

Czuje się jak podludz, straciłem jakakolwiek godność, bardzo się boje ze mój współlokator mógł być świadkiem tego wyczynu. Nie wiem ci robić, czuje się okropnie,

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8